Kontrast:

Wolontariat

Zapraszamy do współtworzenia specjalnej społeczności Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej!

Ciesz się bliskością muzyki, zdobywaj doświadczenie oraz wspieraj nasze wydarzenia jako wolontariusz w Filharmonii Olsztyńskiej. Jesteśmy otwarci na osoby pełne entuzjazmu, które chcą aktywnie zaangażować się w kulturę i sztukę.

Dlaczego warto dołączyć do naszego zespołu wolontariuszy?

1. Pasja i Muzyka: Doświadcz niezwykłej atmosfery koncertów. Bądź częścią magicznych chwil, podczas których muzyka łączy serca słuchaczy.
  2. Rozwój kompetencji: Zdobądź cenne umiejętności organizacyjne, pracy w zespole oraz komunikacyjne. Twórz swoją ścieżkę rozwoju w otoczeniu pełnym kultury.
  3. Przyjaźń i Społeczność: Poznaj fascynujących ludzi, których łączy miłość do muzyki. Buduj trwałe przyjaźnie i uczestnicz w wyjątkowych wydarzeniach kulturalnych.

Jak możesz pomóc jako wolontariusz?

1. Obsługa Wydarzeń: Pomoc przy organizacji koncertów, festiwali i innych wydarzeń muzycznych.
  2. Promocja Kultury: Wsparcie w działaniach promocyjnych, aby dotrzeć do jak największej liczby miłośników muzyki.
  3. Udział w koordynacji wydarzeń: Pomoc w przygotowaniach do koncertów, obsługa stanowisk informacyjnych i asysta podczas koncertów.

Jak dołączyć do naszego zespołu wolontariuszy?

1. Zgłoszenie: Napisz maila na podany adres, wyrażając swoje zainteresowanie wolontariatem.
  2. Spotkanie Rekrutacyjne: Spotkaj się z nami, aby omówić Twoje zainteresowania, umiejętności i dostępność.
  3. Szkolenie Wolontariuszy: Przejdź krótkie szkolenie, które przygotuje Cię do pełnienia roli wolontariusza w Filharmonii.

Dołącz do nas już dziś i bądź częścią magicznego świata muzyki!

Filharmonia Warmii i Mazur to nie tylko miejsce koncertów, ale przede wszystkim społeczność miłośników sztuki. Razem tworzymy niezapomniane chwile, dzieląc się pasją i kreatywnością. Dołącz do naszego zespołu wolontariuszy i spraw, aby każde wydarzenie było wyjątkowe!

Kontakt: Agnieszka Teodora Żabińska

e-mail: a.zabinska@filharmonia.olsztyn.pl

Filharmonia Warmii i Mazur – razem dla sztuki, razem dla muzyki.