Kontrast:

Baby Filharmonia

Baby Filharmonia – Maluszki odkrywają muzykę 

Filharmonia Warmii i Mazur z zaprasza najmłodszych miłośników muzyki na Baby Filharmonię! To unikalne spotkania muzyczne dla dzieci do 3. roku życia, które mają za zadanie rozbudzić w nich pasję do dźwięków na najwcześniejszym etapie ich życia.

Czego doświadczą dzieci podczas spotkań z cyklu Baby Filharmonia?

  1. Pierwsze spotkanie z instrumentami: maluszki będą miały okazję poznać różnorodne instrumenty muzyczne i doświadczyć ich dźwięków w bezpiecznym i przyjaznym otoczeniu.
  2. Bajkowe opowieści dźwiękowe: dla maluchów, dla których świadome słuchanie to jeszcze nowość, przygotowaliśmy specjalne opowieści dźwiękowe, które wprowadzą je w świat muzyki.
  3. Interaktywne zabawy muzyczne: dzieci będą brały udział w prostych i pełnych zabawy aktywnościach muzycznych, które rozwijają słuch muzyczny, koordynację ruchową i poczucie rytmu.

Kiedy odbywa się Baby Filharmonia? 

Wydarzenia organizujemy raz w miesiącu  w sobotę. Informacje o kolejnych spotkaniach zamieszczane są na naszej stronie internetowej w zakładce Koncerty Filharmonii. Każde spotkanie trwa około 45 minut, dostosowane do krótkiej uwagi najmłodszych uczestników.

Dołączcie do naszej muzycznej rodziny już dziś!

Cykl Baby Filharmonia w Filharmonii Warmii i Mazur to nie tylko zajęcia muzyczne, ale przede wszystkim pierwsze kroki w fascynujący świat dźwięków dla Waszych najmłodszych. Zapraszamy do wspólnego odkrywania magii muzyki razem z Baby Filharmonią!

Filharmonia Warmii i Mazur – wprowadzamy najmłodszych w świat muzyki