Kontrast:

Koncerty rodzinne

Koncerty Rodzinne
z Kwintusiem i Fermatką
w Filharmonii Warmii i Mazur

OGŁASZAMY CASTING
na dziecięcą rolę współprowadzącego Koncerty Rodzinne w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej!
Prosimy o przesłanie materiału audio-video na adres: nagrania@filharmonia.olsztyn.pl
Pod poniższym linkiem znajdą Państwo regulamin castingu oraz wszelkie formularze do wypełnienia

 

 

 

 

 

Zapraszamy na wyjątkowe przeżycie muzyczne dla całej rodziny!

Filharmonia Warmii i Mazur serdecznie zaprasza najmłodszych melomanów i ich rodziny na magiczne koncerty rodzinne, które przygotowaliśmy specjalnie z myślą o Waszych maluchach. Dołączcie do nas i wspólnie odkrywajcie urok muzyki w towarzystwie Kwintusia i Fermatki!

Kwintuś i Fermatka: Duet Dźwięków i Przygód

Kwintuś oraz Fermatka tworzą niezwykły duet, który zabierze Was w muzyczną podróż pełną zabawy i odkrywania tajemnic świata dźwięków. Dzięki nim koncerty rodzinne to nie tylko wydarzenie o charakterze artystycznym, ale także interaktywne show, które angażuje każdego uczestnika.

Koncerty z Kwintusiem i Fermatką to przede wszystkim:

  1. Elementy interaktywne: dzieci mają szansę aktywnie uczestniczyć w koncercie poprzez zabawy muzyczne, pytania i odpowiedzi, a nawet wspólne wykonanie prostych utworów.
  2. Edukacja muzyczna dostosowana do dzieci: Kwintuś i Fermatka wprowadzą najmłodszych w świat podstawowych pojęć muzycznych, ucząc ich słuchać i rozumieć muzykę w sposób dostosowany do ich wieku.
  3. Humor: Kwintuś i Fermatka sypią jak z rękawa śmiesznymi historiami związanymi z muzyką; nie brak także zabawnych scenek, które bawią zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Przygotujcie się na rodzinne spotkanie z muzyką!

Informacje dotyczące terminów i rezerwacji biletów znajdziecie na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do śledzenia kalendarza wydarzeń i rezerwacji miejsc na niezapomniane chwile w Filharmonii Warmii i Mazur.

Dołączcie do naszej muzycznej rodziny i razem z Kwintusiem i Fermatką odkrywajcie radość muzyki!

Filharmonia Warmii i Mazur – razem wprowadzamy dzieci w świat muzyki.