Kontakt

Warmińsko-Mazurska Filharmonia
im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie

ul. Bartosza Głowackiego 1, 10-447 Olsztyn
sekretariat: 89 527 51 75, 89 527 51 76  wew. 100
faks: 101
sekretariat@filharmonia.olsztyn.pl

NIP 739 05 06 388 | Regon 510983077

KASA BILETOWA:

Od dnia 6 listopada 2020 kasa czynna w godzinach od 10.00 do 15.00.

tel. 89 527 23 02  e-mail:  bilety@filharmonia.olsztyn.pl

DYREKCJA

dyr_1
Dyrektor naczelny i artystyczny
PIOTR SUŁKOWSKI

tel.: 89 527 51 75 wew. 100
piotr.sulkowski@filharmonia.olsztyn.pl

dyrektor_2
Zastępca dyrektora

MACIEJ STERNICKI

tel.: 89 527 51 75 wew. 100
tel. kom. 506 137 916
m.sternicki@filharmonia.olsztyn.pl

ksiegowa_2
Główny księgowy
ANNA GĘSICKA

tel.:   89 527 51 75 wew. 211
a.gesicka@filharmonia.olsztyn.pl

KIEROWNIK ARTYSTYCZNY:

Zdzisław Wylonk, tel. 89 527 51 75 wew. 215, e-mail: z.wylonk@filharmonia.olsztyn.pl

BIURO KONCERTOWE:  tel. 89 527 51 75 e-mail:  biuro.konc@filharmonia.olsztyn.pl

Kierownik Biura Koncertowego – Beata Mieczykowska, wew. 207  e-mail:  b.mieczykowska@filharmonia.olsztyn.pl
Specjalista Biura Koncertowego – Anna Hac, wew. 216  e-mail:  a.hac@filharmonia.olsztyn.pl
Specjalista Biura Koncertowego – Michał Szurgot, wew. 204  e-mail: m.szurgot@filharmonia.olsztyn.pl

BIURO PROMOCJI, IMPRESARIAT:  tel. 89 527 51 75 e-mail: promocja@filharmonia.olsztyn.pl

Kierownik Biura Promocji, Impresariat – Arkadiusz Korczin, wew. 202  e-mail: a.korczin@filharmonia.olsztyn.pl
Specjalista Biura Promocji – Magdalena Tokajuk, wew. 251 e-mail: m.tokajuk@filharmonia.olsztyn.pl 
Specjalista Biura Promocji, grafik – Marta Krupowska, wew. 201  e-mail:  m.krupowska@filharmonia.olsztyn.pl

PION  FINANSOWY: tel. 89 527 51 75

Zastępca Głównego Księgowego – Beata Szczęsna, wew. 212 e-mail : b.szczesna@filharmonia.olsztyn.pl
Specjalista Działu Księgowości – Anna Leonowicz, wew. 213  e-mail: a.leonowicz@filharmonia.olsztyn.pl
Specjalista Działu Księgowości – Joanna Nasuta-Pietrzak, wew. 136  e-mail: j.pietrzak@filharmonia.olsztyn.pl

KADRY:

Katarzyna Cicińska, tel. 89 527 51 75 wew. 214, e-mail:  kadry@filharmonia.olsztyn.pl

SEKRETARIAT FILHARMONII: tel. 89  527 51 75 lub 76, 89 527 23 02 wew. 100, fax wew. 101

Monika Szymańska,  e-mail:  sekretariat@filharmonia.olsztyn.pl

KASA BILETOWA:  tel. 89 527 23 02

Anna Pedynkowska, e-mail:  bilety@filharmonia.olsztyn.pl
Anna Wiecheć, e-mail:  bilety@filharmonia.olsztyn.pl

PION  ADMINISTRACYJNY: tel. 89 527 51 75

Specjalista Administrator – Marek Jastrząbek, wew. 332  e-mail:    m.jastrzabek@filharmonia.olsztyn.pl
Specjalista BHP, P. Poż. i OC , Inspektor Ochrony Danych (IOD) – Sławomir Szczęsny, wew. 334  e-mail: s.szczesny@filharmonia.olsztyn.pl

TECHNIKA: tel. 89 527 51 75 wew. 102  e-mail:  technika@filharmonia.olsztyn.pl

Specjalista Reżyserii Dźwięku – Maciej Szłykowicz,  wew. 442  e-mail:  akustyk@filharmonia.olsztyn.pl
Technik Elektryk,Technik Rzemieślnik – Marek Kulczyński, wew. 102  e-mail: m.kulczynski@filharmonia.olsztyn.pl
Kierowca, Rzemieślnik – Mariusz Zdrojewski, wew. 102  e-mail:  m.zdrojewski@filharmonia.olsztyn.pl

INSPEKTOR : Paweł Szulc e-mail: inspektor@filharmonia.olsztyn.pl

BIBLIOTEKARZ: Dominik Grędziński  e-mail:  bibliotekarz@filharmonia.olsztyn.pl

aktualności

Zwroty biletów

Przypominamy, że zwrotu biletów można dokonać w kasie biletowej Filharmonii do 31 grudnia 2020 do godz. 15.00. W nagłych przypadkach, gdy nie będą mogli Państwo przybyć w godz. pracy kasy tj. 10.00 – 15.00 można umówić się w sprawie zwrotu telefonicznie z Paniami z kasy tel.: 508 438 513

Fundusz Wsparcia Kultury

Filharmonia Warmińsko-Mazurska jest objęta wsparciem ze środków Funduszu Przeciwdziałania COVID-19

Gale sylwestrowe – KONCERTY ODWOŁANE

Szanowni Państwo, w związku z utrzymującym się zagrożeniem epidemicznym, Gale Sylwestrowe, które miały odbyć się 30 i 31 grudnia 2020 zostały odwołane. Zwroty biletów na koncert zakupionych za pośrednictwem strony internetowej zostaną dokonane automatycznie, natomiast bilety zakupione w kasie będą Państwo mogli zwrócić w dniach 16-31 grudnia 2020.

kontakt

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij