Kontakt

Warmińsko-Mazurska Filharmonia
im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie

ul. Bartosza Głowackiego 1, 10-447 Olsztyn
sekretariat: 89 527 51 75, 89 527 51 76 wew. 100
faks: 101
sekretariat@filharmonia.olsztyn.pl

NIP 739 05 06 388 | Regon 510983077

KASA BILETOWA:

Kasa czynna pn.-pt. w godzinach od 10.00 do 17.00.

tel. 89 527 23 02 e-mail: bilety@filharmonia.olsztyn.pl

DYREKCJA

Dyrektor naczelny i artystyczny
Prof. dr hab. PIOTR SUŁKOWSKI

tel.: 89 527 51 75 wew. 100
piotr.sulkowski@filharmonia.olsztyn.pl


Zastępca dyrektora

MACIEJ STERNICKI

tel.: 89 527 51 75 wew. 100
tel. kom. 506 137 916
m.sternicki@filharmonia.olsztyn.pl


Główny księgowy
ANNA GĘSICKA

tel.: 89 527 51 75 wew. 211
a.gesicka@filharmonia.olsztyn.pl

KIEROWNIK ARTYSTYCZNY:

Zdzisław Wylonk, tel. 89 527 51 75 wew. 215, e-mail: z.wylonk@filharmonia.olsztyn.pl

BIURO KONCERTOWE: tel. 89 527 51 75

Kierownik Biura Koncertowego – Beata Mieczykowska, wew. 207 e-mail: b.mieczykowska@filharmonia.olsztyn.pl
Specjalista Biura Koncertowego – Anna Hac, wew. 216 e-mail: a.hac@filharmonia.olsztyn.pl
Specjalista Biura Koncertowego – Michał Szurgot, wew. 204 e-mail: m.szurgot@filharmonia.olsztyn.pl

BIURO PROMOCJI, IMPRESARIAT: tel. 89 527 51 75 e-mail: promocja@filharmonia.olsztyn.pl

Kierownik Biura Promocji, Impresariat – Arkadiusz Korczin, wew. 202 e-mail: a.korczin@filharmonia.olsztyn.pl
Specjalista Mediów i Promocji – Magdalena Tokajuk, wew. 251 e-mail: m.tokajuk@filharmonia.olsztyn.pl
Specjalista Grafiki i Promocji – Marta Krupowska, wew. 201 e-mail: m.krupowska@filharmonia.olsztyn.pl

PION FINANSOWY: tel. 89 527 51 75

Zastępca Głównego Księgowego – Beata Szczęsna, wew. 212 e-mail : b.szczesna@filharmonia.olsztyn.pl
Specjalista Działu Księgowości – Anna Leonowicz, wew. 213 e-mail: a.leonowicz@filharmonia.olsztyn.pl
Specjalista Działu Księgowości – Joanna Nasuta-Pietrzak, wew. 136 e-mail: j.pietrzak@filharmonia.olsztyn.pl

KADRY:

Katarzyna Cicińska, tel. 89 527 51 75 wew. 214, e-mail: kadry@filharmonia.olsztyn.pl

SEKRETARIAT FILHARMONII: tel. 89 527 51 75 lub 76, 89 527 23 02 wew. 100, fax wew. 101

Monika Szymańska, e-mail: sekretariat@filharmonia.olsztyn.pl

KASA BILETOWA: tel. 89 527 23 02

Anna Pedynkowska, e-mail: bilety@filharmonia.olsztyn.pl
Anna Wiecheć, e-mail: bilety@filharmonia.olsztyn.pl

PION ADMINISTRACYJNY: tel. 89 527 51 75

Specjalista Administrator – Marek Jastrząbek, wew. 332 e-mail: m.jastrzabek@filharmonia.olsztyn.pl
Specjalista BHP, P. Poż. i OC , Inspektor Ochrony Danych (IOD) – Sławomir Szczęsny, wew. 334 e-mail: s.szczesny@filharmonia.olsztyn.pl

TECHNIKA: tel. 89 527 51 75 wew. 102 e-mail: technika@filharmonia.olsztyn.pl

Specjalista Reżyserii Dźwięku e-mail: akustyk@filharmonia.olsztyn.pl
Technik Elektryk,Technik Rzemieślnik – Marek Kulczyński, wew. 102 e-mail: m.kulczynski@filharmonia.olsztyn.pl
Kierowca, Rzemieślnik – Mariusz Zdrojewski, wew. 102 e-mail: m.zdrojewski@filharmonia.olsztyn.pl

INSPEKTOR : Paweł Szulc e-mail: inspektor@filharmonia.olsztyn.pl

BIBLIOTEKARZ: Dominik Grędziński e-mail: bibliotekarz@filharmonia.olsztyn.pl

aktualności

PKO Bank Polski Mecenasem Filharmonii

Miło nam poinformować, że w sezonie artystycznym 2022/2023 Mecenasem Filharmonii będzie PKO Bank Polski. Oficjalne podpisanie umowy miało miejsce dzisiaj, w obecności pani Elżbiety Żaworonek – Dyrektor Północno-Wschodniego Makroregionu Korporacyjnego PKO BP w Białymstoku, oraz pani Katarzyny Jabłonowskiej-Białej – Dyrektor Regionalnego Centrum Korporacyjnego PKO BP w Olsztynie

Rekrutacja na stanowisko – specjalista reżyserii dźwięku

Komórka organizacyjna: Dział Administracji forma zatrudnienia: umowa o pracę, wymiar czasu pracy: pełny etat (40 godzin tygodniowo), miejsce wykonywanej pracy: Warmińsko-Mazurska Filharmonia im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie ul. Bartosza Głowackiego 1, 10-447 Olsztyn. Wymagania formalne: wykształcenie wyższe kierunkowe – reżyseria dźwięku, wiedza: techniczna w zakresie nagłośnienia i nagrań dźwięku, ogólna muzyczna, co najmniej 3 letni staż/doświadczenie […]

Kasa biletowa

Informujemy, że 17 czerwca kasa biletowa będzie zamknięta. Możliwy tego dnia jest kontakt telefoniczny oraz e-mailowy tel. 89 527 23 02 e-mail: bilety@filharmonia.olsztyn.pl

kontakt

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij