Kontakt

Warmińsko-Mazurska Filharmonia
im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie

ul. Bartosza Głowackiego 1, 10-447 Olsztyn
sekretariat: 89 527 51 75, 76  wew. 100
faks:  wew. 101
sekretariat@filharmonia.olsztyn.pl

NIP 739 05 06 388 | Regon 510983077

KASA BILETOWA:

SZANOWNI PAŃSTWO
informujemy, że kasa biletowa w dniach od 16 marca do 14 kwietnia JEST NIECZYNNA.
W sprawach PILNYCH proszę o kontakt z kasą pod numerem telefonu komórkowego 508 438 513.

tel. 89 527 51 75 w. 134, 135   e-mail:  bilety@filharmonia.olsztyn.pl

DYREKCJA

dyr_1
Dyrektor naczelny i artystyczny
PIOTR SUŁKOWSKI

tel.: 89 527 51 75 wew. 100
faks: wew. 101
piotr.sulkowski@filharmonia.olsztyn.pl

dyrektor_2
Zastępca dyrektora

MACIEJ STERNICKI

tel.: 89 527 51 75 wew. 100
tel.kom.506 137 916
faks: wew. 101
m.sternicki@filharmonia.olsztyn.pl

ksiegowa_2
Główny księgowy
ANNA GĘSICKA

tel.:   89 527 51 75 wew. 211
faks: wew. 101
a.gesicka@filharmonia.olsztyn.pl

KIEROWNIK ARTYSTYCZNY:

Zdzisław Wylonk, tel. 89 527 51 75 wew. 215, e-mail: z.wylonk@filharmonia.olsztyn.pl

BIURO KONCERTOWE:  tel. 89 527 51 75 e-mail:  biuro.konc@filharmonia.olsztyn.pl

Kierownik Biura Koncertowego – Beata Mieczykowska, wew. 207  e-mail:  b.mieczykowska@filharmonia.olsztyn.pl
Specjalista Biura Koncertowego – Anna Hac, wew. 216  e-mail:  a.hac@filharmonia.olsztyn.pl
Specjalista Biura Koncertowego – Michał Szurgot, wew. 204  e-mail: m.szurgot@filharmonia.olsztyn.pl

BIURO PROMOCJI, IMPRESARIAT:  tel. 89 527 51 75 e-mail: promocja@filharmonia.olsztyn.pl

Kierownik Biura Promocji, Impresariat – Arkadiusz Korczin, wew. 202  e-mail: a.korczin@filharmonia.olsztyn.pl
Specjalista Biura Promocji – Magdalena Tokajuk, wew. 251 e-mail: m.tokajuk@filharmonia.olsztyn.pl 
Specjalista Biura Promocji, grafik – Marta Krupowska, wew. 201  e-mail:  m.krupowska@filharmonia.olsztyn.pl

PION  FINANSOWY: tel. 89 527 51 75

Zastępca Głównego Księgowego – Beata Szczęsna, wew. 212 e-mail : b.szczesna@filharmonia.olsztyn.pl
Specjalista Działu Księgowości – Anna Leonowicz, wew. 213  e-mail: a.leonowicz@filharmonia.olsztyn.pl
Specjalista Działu Księgowości – Lidia Chalecka, wew. 213  e-mail: l.chalecka@filharmonia.olsztyn.pl

KADRY:

Katarzyna Cicińska, tel. 89 527 51 75 wew. 214, e-mail:  kadry@filharmonia.olsztyn.pl

SEKRETARIAT FILHARMONII: tel. 89  527 51 75 lub 76, 89 527 23 02 wew. 100, fax wew. 101

Monika Szymańska,  e-mail:  sekretariat@filharmonia.olsztyn.pl

KASA BILETOWA:  tel. 89 527 51 75 wew. 134, 135

Anna Pedynkowska, wew. 134, 135, e-mail:  bilety@filharmonia.olsztyn.pl
Anna Wiecheć, wew. 134, 135, e-mail:  bilety@filharmonia.olsztyn.pl

PION  ADMINISTRACYJNY: tel. 89 527 51 75 wew. 334

Specjalista Administrator – Marek Jastrząbek, wew. 332  e-mail:    m.jastrzabek@filharmonia.olsztyn.pl
Specjalista BHP, P. Poż. i OC , Inspektor Ochrony Danych (IOD) – Sławomir Szczęsny, wew. 334  e-mail: s.szczesny@filharmonia.olsztyn.pl

TECHNIKA: tel. 89 527 51 75 wew. 102  e-mail:  technika@filharmonia.olsztyn.pl

Specjalista Reżyserii Dźwięku – Maciej Szłykowicz,  wew. 442  e-mail:  akustyk@filharmonia.olsztyn.pl
Technik Elektryk,Technik Rzemieślnik – Marek Kulczyński, wew. 102  e-mail: m.kulczynski@filharmonia.olsztyn.pl
Kierowca, Rzemieślnik – Mariusz Zdrojewski, wew. 102  e-mail:  m.zdrojewski@filharmonia.olsztyn.pl

INSPEKTOR : Paweł Szulc e-mail: inspektor@filharmonia.olsztyn.pl

BIBLIOTEKARZ: Dominik Grędziński  e-mail:  bibliotekarz@filharmonia.olsztyn.pl

aktualności

PRZEGLĄD KULTURALNY ONLINE NA DZIEŃ 25.03 – darmowy streaming

PRZEGLĄD KULTURALNY ONLINE NA DZIŚ (25.03) – darmowy streaming ▶️LIRYKA WOKALNADziś od godziny 19:00 na kanale YouTube Polskiej Opery Królewskiej dostępna będzie retransmisja wyjątkowego koncertu Polska liryka w Pałacu na Wyspie / Karol SzymanowskiWykonawcy: Olga Pasiecznik – sopran, Natalia Pasiecznik – fortepianbezpośredni link: https://bit.ly/3blIijz ▶️OPERACały dzień na stronie www.metopera.org dostępne będzie nagranie opery „Złoto Renu” R.WagneraBezpośredni link: https://players.brightcove.net/…/ShNTDWXQ_defau…/index.html… ▶️KONCERT […]

PERKUSJA – PRZESŁUCHANIA ODWOŁANE! PERCUSSION – AUDITION CANCELLED!

Planowane na 6 kwietnia w Filharmonii Warmińśko-Mazurskiej przesłuchanie na stanowisko muzyka orkiestrowego – perkusisty zostało odwołane. Zostanie ogłoszony nowy termin.

Kasa Filharmonii nieczynna do 14 kwietnia

Szanowni Państwo,w trosce o zdrowie Państwa i naszych pracowników informujemy, że w obecnej sytuacji kasa biletowa Filharmonii będzie nieczynna do 14 kwietnia. Zwrotów prosimy dokonywać w późniejszym terminie. Bilety na odwołane wydarzenia własne Filharmonii zakupione drogą elektroniczną zostaną zwrócone automatycznie. Jednocześnie zaznaczamy, że w Filharmonii odbywają się również koncerty organizatorów zewnętrznych, których sprzedaży i zwrotach […]

kontakt

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij