• 3 lipca 2020 slajder

3.07.2020 | Bajeczne wakacjePiotr Sułkowski – dyrygent, Aurelia Luśnia – wokal, Paweł Stankiewicz – gitara, Piotr Banaszek – instr. klawiszowe, Rafał Grząka – akordeon, Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej | W programie piosenki z filmów i bajek

• lipcowe koncerty 2020 slajder

11,12,17,18,25,26.07.2020 | Koncerty wakacyjne dla dzieciPodczas koncertów dzieci poznają instrumenty i ich brzmienie, formy muzyczne, różne tańce, nazwiska wielkich kompozytorów, ich biografie i twórczość, a także muzykę różnych kultur. Koncerty połączone są z różnymi zadaniami i zabawami.

• 12 marca 2020 b
  • ARENA slajder

Godziny pracy kasy biletowej

Od 6 do 10 lipca 2020 kasa czynna ostatni tydzień przed okresem urlopowym w godzinach od 11.00 do 15.30. Wracamy po urlopach 17.08.2020.

Msza w intencji

W dniu 10 lipca 2020 o godz. 19.00 odbędzie się Msza Święta w intencji ś.p. Józefa Morusiewicza w Katedrze Św. Jakuba w Olsztynie.

Odszedł Józef Morusiewicz

Z głębokim żalem i smutkiem żegnamy kolegę Józefa Morusiewicza, Artystę Muzyka – waltornistę Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie. Rodzinie i bliskim przekazujemy najszczersze słowa współczucia oraz otuchy. Pogrzeb odbędzie się 20 czerwca o godz. 15.00 w Kościele Podwyższenia Krzyża w Olecku. Wystawienie ciała w kaplicy przy kościele około godziny 11.00.

Zp-D-1/2016 dostawa Organów cyfrowych – pytanie

Pytanie do zamówienia Zp-D-1/2016 wpłynęło  dnia 03.11.2016 roku na adres m.sternicki@filharmonia.olsztyn.pl

Czy zamawiający dopuszcza przedstawienie do oceny jakościowej

instrumentu zbliżonego do wymaganego, tej samej serii, z jakością

brzmienia taką samą, klawiaturą taką samą ,jedynie z mniejszą ilością

głosów (37 głosów) ?

Odpowiedź Filharmonii z dnia 04.11.2016 roku:

W odpowiedzi na skierowane do Filharmonii Pytanie dot. Postępowania nr

Zp-D-1/2016 informuję, że odpowiedź na Pana pytanie znajduje się w punkcie

XIII SIWZ:

„W celu dokonania oceny wg kryterium „jakość” Zamawiający żąda, aby Wykonawca dostarczył do siedziby Zamawiającego ( Olsztyn 10-447 ; ul. Głowackiego 1) oferowany instrument w terminie 7 dni od dnia otwarcia ofert.

Dostarczony do oceny przez Wykonawcę instrument powinien mieć parametry zgodne z podanymi w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 5 do SIWZ) i być całkowicie sprawnym do grania instrumentem.”