Zp-D-1/2016 dostawa Organów cyfrowych – pytanie

Pytanie do zamówienia Zp-D-1/2016 wpłynęło  dnia 03.11.2016 roku na adres m.sternicki@filharmonia.olsztyn.pl

Czy zamawiający dopuszcza przedstawienie do oceny jakościowej

instrumentu zbliżonego do wymaganego, tej samej serii, z jakością

brzmienia taką samą, klawiaturą taką samą ,jedynie z mniejszą ilością

głosów (37 głosów) ?

Odpowiedź Filharmonii z dnia 04.11.2016 roku:

W odpowiedzi na skierowane do Filharmonii Pytanie dot. Postępowania nr

Zp-D-1/2016 informuję, że odpowiedź na Pana pytanie znajduje się w punkcie

XIII SIWZ:

„W celu dokonania oceny wg kryterium „jakość” Zamawiający żąda, aby Wykonawca dostarczył do siedziby Zamawiającego ( Olsztyn 10-447 ; ul. Głowackiego 1) oferowany instrument w terminie 7 dni od dnia otwarcia ofert.

Dostarczony do oceny przez Wykonawcę instrument powinien mieć parametry zgodne z podanymi w Szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia (Załącznik nr 5 do SIWZ) i być całkowicie sprawnym do grania instrumentem.”