Zasady przebywania w Filharmonii od 17-go października 2020

Szanowni Państwo,
z dniem 17 października 2020 r. miasto Olsztyn zostało przyporządkowane do tzw. strefy czerwonej.
W trosce o Państwa bezpieczeństwo Filharmonia Warmińsko-Mazurska, zgodnie z wytycznymi rządu, informuje o nowych zasadach:
– zajętość sali koncertowej może wynieść maksymalnie 25 % publiczności, wraz z zachowaniem dystansu społecznego tj. odstępu 4 miejsc pomiędzy słuchaczami
– na terenie filharmonii niezmiennie obowiązuje nakaz zakrywania nosa i ust za pomocą maseczki oraz dezynfekcja rąk
– szatnia jest nieczynna, odzież wierzchnią prosimy zabierać ze sobą, na salę koncertową filharmonii

Filharmonia Warmińsko-Mazurska dokłada wszelkich starań, aby koncerty odbywały się z zachowaniem niezbędnych środków bezpieczeństwa.

Serdecznie zapraszamy!