• wakacje 2019 slajder
  • 16 sierpnia 2019 slajder

16.08.2019 | POLSKA ORKIESTRA MŁODZIEŻOWA LYOPOLSKA ORKIESTRA MŁODZIEŻOWA LYO, ADRIÁN VARELA – DYRYGENT, JANUSZ WAWROWSKI – SKRZYPCE | W PROGRAMIE UTWORY STANISŁAWA MONIUSZKI, MIECZYSŁAWA KARŁOWICZA, PIOTRA CZAJKOWSKIEGO

• wakacje 2019 slajder
  • slajder PLYTA QUO

Przerwa w pracy kasy biletowej Filharmonii

Uprzejmie informujemy, iż w okresie od 11.07. do 9.08.2019 kasa biletowa Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej będzie nieczynna.

Arena Festival film&music – specjalne godziny otwarcia kasy

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że w związku z Arena Festival film&music w dniach festiwalowych 28-30 czerwca przewidujemy specjalne godziny otwarcia kas zarówno w siedzibie Filharmonii jak i w hali Expo Mazury w Ostródzie.

28, 29 i 30 czerwca – 3. Arena Festival film&music Ostróda ‘2019

3. Arena Festival film&music” odbędzie się w dniach od 28 do 30 czerwca 2019 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym EXPO Mazury w Ostródzie. Ten największy w północno-wschodniej Polsce festiwal muzyki filmowej organizowany jest przez dwie instytucje kultury województwa warmińsko-mazurskiego: Warmińsko-Mazurską Filharmonię im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie i Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie. Partnerem strategicznym […]

Zapraszamy na stronę internetową „Arena Festival Film&Music”

Wszystkich zainteresowanych Festiwalem Muzyki Filmowej w Ostródzie – „Arena Festival film & music 2018” uprzejmie informujemy, iż aktualne informacje festiwalowe dostarczy Państwu nowa witryna internetowa festiwalu. Strona, na którą serdecznie zapraszamy jest dostępna pod adresem: http://www.arenafestival.pl. Oczywiście tak jak dotychczas, na bieżąco poprzez nasz Facebook i Newsletter oraz stronę internetową będziemy także informować Państwa o nowościach i przygotowaniach do II edycji festiwalu.

strona