Z „Mazur Tourist’em” na koncert do Filharmonii Narodowej

Jak zapewne nasi Melomani już wiedzą w dniu 20 listopada 2016 r.(niedziela), o godz.19.30 filharmonicy warmińsko-mazurscy wraz z solistami, chórem pod dyrekcją Piotra Sułkowskiego wystąpią w Warszawie. W nadzwyczajnym koncercie w Sali Koncertowej Filharmonii Narodowej zaprezentują oratorium „Quo vadis” Feliksa Nowowiejskiego. Aby umożliwić uczestnictwo w koncercie sympatykom naszej Filharmonii, Biuro Podróży „Mazur Tourist” Pana Leszka Korejwo podjęło się organizacji wyjazdu do Warszawy.Koszt wyjazdu na koncert – 90 zł lub 95 zł (w cenie: bilet na koncert, przejazd autobusem, ubezpieczenie NNW i opieka pilota, wyjazd w dniu koncertu o godz.15.00 z przed Filharmonii). Osoby zainteresowane uczestnictwem w warszawskim koncercie „Quo vadis” uprzejmie prosimy o kontakt z „Mazur Tourist”. Adres biura: Olsztyn ul. Kołobrzeska 1 ( budynek Hotelu Warmińskiego) tel.89 522 14 99, tel. kom. 662 165 244, e-mail:travel@mazur-tourist.com.pl.
W imieniu Biura „Mazur Tourist” i Filharmonii serdecznie zapraszamy na koncert!

made in koncert w warszawie c