XIV Festiwal ,,O Warmio moja miła” Feliksa Nowowiejskiego Olsztyn '2018

W imieniu Warmińsko-Mazurskiego Oddziału Polskiego Związku Chórów i Orkiestr im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie kierujemy do Państwa ZAPROSZENIE DO OLSZTYNA na:
XIV Festiwal ,,O Warmio moja miła” Feliksa Nowowiejskiego Olsztyn’ 2018 w dniach 2. 06 – 03. 06. 2018 r.
I. Konkurs Kompozytorski im. Feliksa Nowowiejskiego. Termin zgłoszeń do 01.04.2018 r. Ogłoszenie wyników 01.05.2018
II. Konkurs zespołów w kategoriach bez ograniczeń wiekowych : zespoły wokalne, wokalno-instrumentalne, instrumentalne. 2 czerwca.  Termin zgłoszeń do 01.04.2018

III. Koncerty. 01.06- 3.06
– Ratusz . Święto Hymnu Olsztyna
– Koncert Galowy
– Koncerty zespołów.

Regulaminy są dostępne  na stronie www.pzchiowm.pl .   Warmińsko – Mazurski Oddział Polskiego Związku Chórów i Orkiestr w  Olsztynie.   OPP 1%  KRS 0000062411
Kontakt prezes Barbara Rytwińska  pzchioolsztyn@interia.pl  tel. 662122290

Serdecznie zapraszamy do udziału.