Praca kasy biletowej podczas wakacji

Zmiana godzin pracy kasy biletowej w okresie wakacyjnym. Kasa czynna będzie w dniach wt.-pt. w godzinach od 11.00 do 15.00. W poniedziałki będzie zamknięta. Za utrudnienia przepraszamy.

PKO Bank Polski Mecenasem Filharmonii

Miło nam poinformować, że w sezonie artystycznym 2022/2023 Mecenasem Filharmonii będzie PKO Bank Polski. Oficjalne podpisanie umowy miało miejsce dzisiaj, w obecności pani Elżbiety Żaworonek – Dyrektor Północno-Wschodniego Makroregionu Korporacyjnego PKO BP w Białymstoku, oraz pani Katarzyny Jabłonowskiej-Białej – Dyrektor Regionalnego Centrum Korporacyjnego PKO BP w Olsztynie

Rekrutacja na stanowisko – specjalista reżyserii dźwięku

Komórka organizacyjna: Dział Administracji forma zatrudnienia: umowa o pracę, wymiar czasu pracy: pełny etat (40 godzin tygodniowo), miejsce wykonywanej pracy: Warmińsko-Mazurska Filharmonia im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie ul. Bartosza Głowackiego 1, 10-447 Olsztyn. Wymagania formalne: wykształcenie wyższe kierunkowe – reżyseria dźwięku, wiedza: techniczna w zakresie nagłośnienia i nagrań dźwięku, ogólna muzyczna, co najmniej 3 letni staż/doświadczenie […]

Wprowadzenie do koncertu symfonicznego – 16 lutego, godz.18.00 sala kameralna IIp.

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie pt. „Kameralnie o  koncercie”, które odbędzie się w  piątek 16 lutego 2018r., o godz.18 w sali kameralnej filharmonii. Wprowadzenie do koncertu, którego solistami będą wybitni fleciści Łukasz Długosz i Agata Kielar-Długosz  poprowadzi Piotr Matwiejczuk –  muzykolog, skrzypek, dziennikarz radiowy, krytyk muzyczny, absolwent Instytutu Muzykologii Uniwersytetu Warszawskiego. W latach 1991–2000 współpracował z Polskim Radiem Olsztyn, od 2002 do 2016 roku był dziennikarzem Redakcji Muzycznej Programu 2 Polskiego Radia, obecnie jest jej współpracownikiem.
W 2006 roku otrzymał nagrodę im. Witolda Hulewicza „za wybitne osiągnięcia radiowe”. Był współpracownikiem Teatru Wielkiego – Opery Narodowej w Warszawie, od 2012 roku jest redaktorem naczelnym miesięcznika „Muzyka w Mieście”. Teksty i recenzje publikował m.in. w „Tygodniku Powszechnym”, dwutygodniku „Ruch Muzyczny”, „Gazecie Wyborczej”, dwumiesięczniku „Czas Kultury”, kwartalniku „Ethos”, na portalu dwutygodnik.com.
Wstęp na spotkanie jest wolny, a na koncert symfoniczny, o godz.19 są jeszcze bilety do nabycia w kasie lub na stronie www.bilety.filharmonia.olsztyn.pl  – Zapraszamy!

DSC_1717a

„Kameralnie o koncercie” – prowadzi Piotr Matwiejczuk 20.10.2017 r.  fot.Piotr J. Reszczyński