aktualności

Wystawa w Filharmonii

Przed koncertem 25 listopada 2022 o godzinie 16.00 odbędzie się we foyer otwarcie wystawy fotografii pt. „Oceaniczne ogrody” zorganizowanej przez firmę Dramiński, która od lat wspiera naszą Filharmonię. Serdecznie zapraszamy.

Praca kasy biletowej

Informujemy, że w poniedziałek 31 października 2022, kasa biletowa będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy.

Recenzja naszej płyty w belgijskim magazynie „Crescendo”

W belgijskim magazynie „Crescendo” ukazała się obszerna recenzja najnowszej płyty Agnieszki Rehlis, Arnolda Rutkowskiego, Łuksza Koniecznego, Chóru Filharmonii Krakowskiej i Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej pod dyrekcją Piotra Sułkowskiego z oratorium Powrót syna marnotrawnego Feliksa Nowowiejskiego.

Uwaga! – zmiana solistki w koncercie w dniu 3 lutego 2017r.

Z powodu choroby w koncercie symfonicznym w dniu 3 lutego 2017 r. nie wystąpi Pani Olga Pasiecznik. Jako solistkę usłyszymy tego wieczoru znakomitą sopranistkę – Panią Aleksandrę Zamojską. Za zmianę serdecznie przepraszamy! Dziękując Pani Aleksandrze Zamojskiej za podjęcie się nagłego zastępstwa, zachęcamy Państwa do zapoznania się z Jej życiorysem artystycznym na stronie: https://filharmonia.olsztyn.pl/koncert/koncert-symfoniczny-5/

 

kontakt

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij