Uwaga ! Kasa biletowa Filharmonii w dniu 2 listopada 2018 r. będzie nieczynna

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informujemy, iż kasa biletowa Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii w dniu 2 listopada 2018 roku ( piątek) będzie nieczynna. Wszelkie pytania związane z zakupem biletów prosimy kierować na numer telefonu 89 527 51 75 lub 76  wew.134, 135  od wt. – pt. w godzinach 10.00-18.00 –  adres mailowy: bilety@filharmonia.olsztyn.pl
Zachęcamy Państwa do kupna biletów poprzez stronę internetową www.bilety.filharmonia.olsztyn.pl