PKO Bank Polski Mecenasem Filharmonii

Miło nam poinformować, że w sezonie artystycznym 2022/2023 Mecenasem Filharmonii będzie PKO Bank Polski. Oficjalne podpisanie umowy miało miejsce dzisiaj, w obecności pani Elżbiety Żaworonek – Dyrektor Północno-Wschodniego Makroregionu Korporacyjnego PKO BP w Białymstoku, oraz pani Katarzyny Jabłonowskiej-Białej – Dyrektor Regionalnego Centrum Korporacyjnego PKO BP w Olsztynie

Rekrutacja na stanowisko – specjalista reżyserii dźwięku

Komórka organizacyjna: Dział Administracji forma zatrudnienia: umowa o pracę, wymiar czasu pracy: pełny etat (40 godzin tygodniowo), miejsce wykonywanej pracy: Warmińsko-Mazurska Filharmonia im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie ul. Bartosza Głowackiego 1, 10-447 Olsztyn. Wymagania formalne: wykształcenie wyższe kierunkowe – reżyseria dźwięku, wiedza: techniczna w zakresie nagłośnienia i nagrań dźwięku, ogólna muzyczna, co najmniej 3 letni staż/doświadczenie […]

Kasa biletowa

Informujemy, że 17 czerwca kasa biletowa będzie zamknięta. Możliwy tego dnia jest kontakt telefoniczny oraz e-mailowy tel. 89 527 23 02 e-mail: bilety@filharmonia.olsztyn.pl

Umowa sponsorska PKO Banku Polskiego S.A. z Filharmonią Warmińsko-Mazurską

22 marca 2017 roku w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie nastąpiło uroczyste przekazanie Umowy Sponsorskiej pomiędzy PKO Bankiem Polskim S.A., a Filharmonią. Goście w osobach: Zbigniewa Bohdziewicza – dyrektora północno-wschodniego Makroregionu Korporacyjnego PKO Banku Polskiego w Białymstoku oraz Katarzyny Jabłonowskiej-Białej – dyrektor regionalnego Centrum Korporacyjnego w Olsztynie zostali powitani przez dyrektora naczelnego i artystycznego Filharmonii Piotra Sułkowskiego.
Jak informuje Bank – jednym z najważniejszych obszarów działalności sponsoringowej prowadzonej przez PKO Bank Polski SA jest Mecenat kultury i sztuki. Dzięki dotacjom Banku swoje plany na najwyższym poziomie artystycznym mogło zrealizować wiele instytucji kultury w całej Polsce. Do tego wyróżnionego grona od 2011 roku należy Warmińsko-Mazurska Filharmonia. Dziękujemy PKO Bankowi Polskiemu S.A. za zaangażowanie sponsorskie.

DSC_1421aDyrektor Zbigniew Bohdziewicz przekazuje umowę sponsorską

DSC_1426a

Dyrektor naczelny i artystyczny Piotr Sułkowski wręcza Gościom album płytowy z oratorium „Quo vadis”

DSC_1431a