Informujemy, że kasa biletowa od 6-go września ponownie czynna jest w godzinach 10.00-17.00, pn.-pt.

Kasa biletowa 23 sierpnia

Szanowni Państwo, informujemy, że w dniu 23 sierpnia kasa biletowa Filharmonii będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy.

Copernicus Open Festiwal

W ramach Copernicus Open Festiwal odbędą się w Archikatedrze we Fromborku trzy koncerty, na które Państwa zapraszamy: 19 sierpnia (czwartek, godz. 18.00) na „Requiem W.A. Mozarta”; 20 sierpnia (piątek, godz. 18.00) na „Nieszpory Ludźmierskie”; 22 sierpnia (niedziela, godz. 15.00) na „Musica Warmiensis”; Stowarzyszenie „Meloman” działające przy naszej Filharmonii, organizuje przejazd do Fromborka w tych dniach […]

Umowa sponsorska PKO Banku Polskiego S.A. z Filharmonią Warmińsko-Mazurską

22 marca 2017 roku w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie nastąpiło uroczyste przekazanie Umowy Sponsorskiej pomiędzy PKO Bankiem Polskim S.A., a Filharmonią. Goście w osobach: Zbigniewa Bohdziewicza – dyrektora północno-wschodniego Makroregionu Korporacyjnego PKO Banku Polskiego w Białymstoku oraz Katarzyny Jabłonowskiej-Białej – dyrektor regionalnego Centrum Korporacyjnego w Olsztynie zostali powitani przez dyrektora naczelnego i artystycznego Filharmonii Piotra Sułkowskiego.
Jak informuje Bank – jednym z najważniejszych obszarów działalności sponsoringowej prowadzonej przez PKO Bank Polski SA jest Mecenat kultury i sztuki. Dzięki dotacjom Banku swoje plany na najwyższym poziomie artystycznym mogło zrealizować wiele instytucji kultury w całej Polsce. Do tego wyróżnionego grona od 2011 roku należy Warmińsko-Mazurska Filharmonia. Dziękujemy PKO Bankowi Polskiemu S.A. za zaangażowanie sponsorskie.

DSC_1421aDyrektor Zbigniew Bohdziewicz przekazuje umowę sponsorską

DSC_1426a

Dyrektor naczelny i artystyczny Piotr Sułkowski wręcza Gościom album płytowy z oratorium „Quo vadis”

DSC_1431a