Informujemy, że w dniu 21 stycznia 2022 kasa biletowa będzie czynna od godz. 12-tej. Za utrudnienia przepraszamy.

Konkurs plastyczny „Pora Jeziora – plastyczne wspomnienia ze spektaklu”

Szanowni Państwo,Filharmonia Warmińsko-Mazurska zaprasza do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Pora jeziora – plastyczne wspomnienia ze spektaklu”. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół podstawowych, którzy obejrzeli spektakl musicalowy „Pora Jeziora. Warmińska opowieść wigilijna” w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej. Jako nagrody przewidziane są bilety rodzinne na koncerty edukacyjne i rodzinne, w tym zaproszenie na Arena Festival film & music […]

Konkurs na logo Roku Mikołaja Kopernika

W 2023 r. będziemy obchodzić 550. rocznicę urodzin oraz 480. rocznicę śmierci Mikołaja Kopernika. W związku z przygotowaniami do tego wydarzenia archidiecezja warmińska oraz samorząd województwa warmińsko-mazurskiego ogłosiły konkurs na opracowanie projektu logo Roku Mikołaja Kopernika. Hasłem roku będą słowa „Kopernika cztery dziewięciolecia”. Regulamin konkursu i kartę zgłoszenia można pobrać z poniższego linka https://muzeum.olsztyn.pl/6182,coppernici-novennia-quattuor.html

Umowa sponsorska PKO Banku Polskiego S.A. z Filharmonią Warmińsko-Mazurską

22 marca 2017 roku w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie nastąpiło uroczyste przekazanie Umowy Sponsorskiej pomiędzy PKO Bankiem Polskim S.A., a Filharmonią. Goście w osobach: Zbigniewa Bohdziewicza – dyrektora północno-wschodniego Makroregionu Korporacyjnego PKO Banku Polskiego w Białymstoku oraz Katarzyny Jabłonowskiej-Białej – dyrektor regionalnego Centrum Korporacyjnego w Olsztynie zostali powitani przez dyrektora naczelnego i artystycznego Filharmonii Piotra Sułkowskiego.
Jak informuje Bank – jednym z najważniejszych obszarów działalności sponsoringowej prowadzonej przez PKO Bank Polski SA jest Mecenat kultury i sztuki. Dzięki dotacjom Banku swoje plany na najwyższym poziomie artystycznym mogło zrealizować wiele instytucji kultury w całej Polsce. Do tego wyróżnionego grona od 2011 roku należy Warmińsko-Mazurska Filharmonia. Dziękujemy PKO Bankowi Polskiemu S.A. za zaangażowanie sponsorskie.

DSC_1421aDyrektor Zbigniew Bohdziewicz przekazuje umowę sponsorską

DSC_1426a

Dyrektor naczelny i artystyczny Piotr Sułkowski wręcza Gościom album płytowy z oratorium „Quo vadis”

DSC_1431a