Tytuł ZP-D-3/2017 wyjaśnienie na przesłane zapytanie

W odpowiedzi na pismo z dnia 22.11.2017 przesłane drogą mailową dot. przetargu nieograniczonego nr ZP-D-3/2017

informuję, że Filharmonia nie widzi przeciwwskazań w przekazaniu krzeseł do badań kryteriów w innym kolorze oraz innej tapicerce niż opisana w SIWZ jako czarna. Rodzaj tkaniny nie jest wyraźnie określony numerycznie, nie został również określony producent tkaniny.

Filharmonia będzie badała krzesło w następującym zakresie jakościowym:
b)  Jakość wykonania, łatwość i funkcjonalność obsługi, – znaczenie kryterium – 30 %

Punkty zostaną obliczone wg zasad:
Jakość wykonania 0-10 pkt
Funkcjonalność obsługi,  0-10 pkt
Precyzja działania regulacji we wszystkich płaszczyznach 0-10 pkt

Nie widzę przeszkód, aby zostało przekazane Filharmonii krzesło wykończone inną tkaniną ora innym kolorem.

Maciej Sternicki