aktualności

Wydawnictwo jubileuszowe

Jak wygląda praca w orkiestrze z perspektywy muzyka? Jakie tajemnice skrywa sala koncertowa? Kim są „niewidzialni” w Filharmonii? Tego wszystkiego dowiecie się Państwo z naszej ostatniej publikacji, wydanej z okazji jubileuszu 75-lecia. Do nabycia w kasie biletowej.

15 listopada kasa biletowa nieczynna

Szanowni Państwo, informujemy, że w poniedziałek 15 listopada 2021 kasa biletowa będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy.

Praca kasy biletowej

Informujemy, że kasa biletowa od 6-go września ponownie czynna jest w godzinach 10.00-17.00, pn.-pt.

List Pani Elżbiety Pendereckiej – Dyrektor Generalnej Wielkanocnego Festiwalu Ludwiga van Beethovena.

Podziękowania Pani Elżbiety Pendereckiej dla zespołu orkiestry symfonicznej Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej oraz dyrektora Piotra Sułkowskiego za wykonanie koncertu w ramach  w 21. Wielkanocnego Festiwalu Ludwiga van Beethovena pt. „Beethoven i sztuki piękne”. Koncert odbył się w dniu 9 kwietnia 2017 w sali koncertowej Filharmonii Narodowej w Warszawie. Za miłe słowa bardzo dziękujemy!

 

L.V.B

kontakt

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij