aktualności

Praca kasy biletowej

Informujemy, że kasa biletowa od 6-go września ponownie czynna jest w godzinach 10.00-17.00, pn.-pt.

Kasa biletowa 23 sierpnia

Szanowni Państwo, informujemy, że w dniu 23 sierpnia kasa biletowa Filharmonii będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy.

Copernicus Open Festiwal

W ramach Copernicus Open Festiwal odbędą się w Archikatedrze we Fromborku trzy koncerty, na które Państwa zapraszamy: 19 sierpnia (czwartek, godz. 18.00) na „Requiem W.A. Mozarta”; 20 sierpnia (piątek, godz. 18.00) na „Nieszpory Ludźmierskie”; 22 sierpnia (niedziela, godz. 15.00) na „Musica Warmiensis”; Stowarzyszenie „Meloman” działające przy naszej Filharmonii, organizuje przejazd do Fromborka w tych dniach […]

List Pani Elżbiety Pendereckiej – Dyrektor Generalnej Wielkanocnego Festiwalu Ludwiga van Beethovena.

Podziękowania Pani Elżbiety Pendereckiej dla zespołu orkiestry symfonicznej Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej oraz dyrektora Piotra Sułkowskiego za wykonanie koncertu w ramach  w 21. Wielkanocnego Festiwalu Ludwiga van Beethovena pt. „Beethoven i sztuki piękne”. Koncert odbył się w dniu 9 kwietnia 2017 w sali koncertowej Filharmonii Narodowej w Warszawie. Za miłe słowa bardzo dziękujemy!

 

L.V.B

kontakt

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij