Z głębokim żalem i smutkiem żegnamy Irenę Banasiuk-Brodacką, wieloletnią artystkę – muzyka, skrzypka, koncertmistrza Orkiestry Warmińsko-Mazurskiej im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie. Pozostanie na zawsze  w naszej pamięci. Rodzinie, bliskim i przyjaciołom, wszystkim których śmierć śp. Ireny napełniła bólem przekazujemy najszczersze wyrazy współczucia. Dyrekcja, muzycy, pracownicy Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 10 sierpnia […]

Otwarcie kasy 3 sierpnia

Szanowni Państwo,W okresie wakacyjnym bilety na wszystkie wydarzenia można kupić jedynie za pośrednictwem strony www.bilety.filharmonia.olsztyn.pl Rozumiemy jednak, że część z Państwa preferuje tradycyjną formę sprzedaży. Tych Melomanów zapraszamy 3 sierpnia w godz. 10:00-13:30 do kasy biletowej w budynku Filharmonii, gdzie wyjątkowo będzie można nabyć bilety w bezpośrednim kontakcie.

Godziny pracy kasy biletowej

Szanowny Państwo, w związku z okresem urlopowym informujemy, że w dniach 14 lipca – 16 sierpnia kasa biletowa jest nieczynna.Zapraszamy od 17 sierpnia 2020 r.

Srebrny Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis”

„Zasłużony Kulturze Gloria Artis”

Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa o tym, że Warmińsko-Mazurska Filharmonia im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie otrzymała Srebrny Medal „Zasłużony Kulturze Gloria Artis” nadany przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Piotra Glińskiego.

PK7_2271_resize