Życzenia Świąteczne

Wypełnionych radością i miłością Świąt Bożego Narodzenia, pięknych chwil pośród rodzinnego ciepła oraz wszystkiego, co najlepsze w każdym dniu nadchodzącego Nowego Roku 2020 życzą Dyrektor Naczelny i Artystyczny Piotr Sułkowski, Artyści Muzycy i Pracownicy Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej W Olsztynie.

Zmiana godzin pracy kasy biletowej w okresie świątecznym

Informujemy, że w dniach 24 i 27 grudnia 2019 r. kasa biletowa będzie zamknięta. 30 grudnia 2019 r. kasa będzie wyjątkowo otwarta.

Poszukujemy pracowników

Poszukujemy chętnych osób do współpracy w zakresie obsługi estrady i widowni.Mile widziane osoby komunikatywne, kreatywne… Oferowane stanowiska:-technik – obsługa sceny (mile widziane uprawnienia np. SEP 1kV, kat. B)-team clean – prace porządkowe. Zapewniamy pracę w przyjaznym środowisku, satysfakcjonujące wynagrodzenie, kulturalną atmosferę, możliwość udziału w wyjątkowych i niepowtarzalnych wydarzeniach kulturalnych Warmii i Mazur. CV prosimy kierować […]

Sprzedaż biletów od 07.01.2020

Wychodząc naprzeciw Państwa prośbom informujemy, że od 7 stycznia 2020 zostanie uruchomiona sprzedaż biletów na WSZYSTKIE wydarzenia bieżącego sezonu artystycznego!

Już dziś zachęcamy do zapoznania się z naszym repertuarem, a po Nowym Roku zapraszamy do rezerwowania miejsc na nasze koncerty – nawet te z najbardziej odległymi terminami!