• wakacje 2019 slajder
  • 16 sierpnia 2019 slajder

16.08.2019 | POLSKA ORKIESTRA MŁODZIEŻOWA LYOPOLSKA ORKIESTRA MŁODZIEŻOWA LYO, ADRIÁN VARELA – DYRYGENT, JANUSZ WAWROWSKI – SKRZYPCE | W PROGRAMIE UTWORY STANISŁAWA MONIUSZKI, MIECZYSŁAWA KARŁOWICZA, PIOTRA CZAJKOWSKIEGO

• wakacje 2019 slajder
  • slajder PLYTA QUO

Przerwa w pracy kasy biletowej Filharmonii

Uprzejmie informujemy, iż w okresie od 11.07. do 9.08.2019 kasa biletowa Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej będzie nieczynna.

Arena Festival film&music – specjalne godziny otwarcia kasy

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że w związku z Arena Festival film&music w dniach festiwalowych 28-30 czerwca przewidujemy specjalne godziny otwarcia kas zarówno w siedzibie Filharmonii jak i w hali Expo Mazury w Ostródzie.

28, 29 i 30 czerwca – 3. Arena Festival film&music Ostróda ‘2019

3. Arena Festival film&music” odbędzie się w dniach od 28 do 30 czerwca 2019 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym EXPO Mazury w Ostródzie. Ten największy w północno-wschodniej Polsce festiwal muzyki filmowej organizowany jest przez dwie instytucje kultury województwa warmińsko-mazurskiego: Warmińsko-Mazurską Filharmonię im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie i Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie. Partnerem strategicznym […]

SPOTKANIE „MELOMANA” w… kawiarni „Nowowiejski Café”

W dniu 24 stycznia 2019 roku członkowie Warmińsko-Mazurskiego Stowarzyszenia „MELOMAN” zorganizowali w filharmonicznej kawiarni „Nowowiejski Café” spotkanie, którego gośćmi byli: znakomity dyrygent Gudni A. Emilsson oraz świetny skrzypek – koncertmistrz naszej orkiestry Michał Marcol. Zadawano wiele pytań – muzycznych i tych „codziennych”. Atmosfera była bardzo serdeczna, na co wpływ miało także sympatyczne prowadzenie spotkania przez Małgorzatę Sułkowską. Planowane są kolejne spotkania Stowarzyszenia „MELOMAN”. Przypomnijmy, iż jednym z podstawowych działań statutowych Melomana jest wspieranie działalności Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej. Korzystając z okazji zachęcamy do zgłoszenia chęci uczestnictwa w zajęciach i pracach Stowarzyszenia. O działalności Melomana będziemy informować Państwa na naszej stronie www i Facebooku.

DSC_2674a

DSC_2682a