SPOTKANIE „MELOMANA” w… kawiarni „Nowowiejski Café”

W dniu 24 stycznia 2019 roku członkowie Warmińsko-Mazurskiego Stowarzyszenia „MELOMAN” zorganizowali w filharmonicznej kawiarni „Nowowiejski Café” spotkanie, którego gośćmi byli: znakomity dyrygent Gudni A. Emilsson oraz świetny skrzypek – koncertmistrz naszej orkiestry Michał Marcol. Zadawano wiele pytań – muzycznych i tych „codziennych”. Atmosfera była bardzo serdeczna, na co wpływ miało także sympatyczne prowadzenie spotkania przez Małgorzatę Sułkowską. Planowane są kolejne spotkania Stowarzyszenia „MELOMAN”. Przypomnijmy, iż jednym z podstawowych działań statutowych Melomana jest wspieranie działalności Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej. Korzystając z okazji zachęcamy do zgłoszenia chęci uczestnictwa w zajęciach i pracach Stowarzyszenia. O działalności Melomana będziemy informować Państwa na naszej stronie www i Facebooku.

DSC_2674a

DSC_2682a