Sponsor Filharmonii – Firma Dramiński S.A. z ważną nagrodą

Prezydent Andrzej Duda podczas uroczystej gali w ramach Kongresu 590 w Jasionce koło Rzeszowa w  dniu 16 listopada 2017 roku  wręczył sześciu polskim firmom Nagrody Gospodarcze Prezydenta RP.

Miło nam zakomunikować, iż w kategorii Lider Małych i Średnich Przedsiębiorstw laureatem  nagrody została firma Dramiński S.A., która jak Państwo zapewne wiecie jest Sponsorem  Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej. Warto dodać, iż  instytucją zgłaszającą Dramiński S. A. do nagrody było Narodowe Centrum Badań i Rozwoju.

Nagroda Gospodarcza jest przyznawana przez prezydenta raz do roku. To wyróżnienie dla firm, które mają znaczący wkład w rozwój naszej gospodarki, budując pozytywny wizerunek polskiej przedsiębiorczości na świecie.

W tym roku firma Dramiński S.A. obchodziła  30-lecie powstania. To jedna z najbardziej innowacyjnych firm w regionie Warmii i Mazur. Specjalizuje się w konstruowaniu i produkcji zaawansowanych technologicznie urządzeń elektronicznych. Obecnie  jest  ona m.in.  światowym liderem w dziedzinie kompaktowej i mobilnej ultrasonografii.

Laureatom – prezesowi firmy Dramiński S. A.  Januszowi  Dramińskiemu  i wiceprezesowi  Andrzejowi Wiktorowiczowi  oraz całej ekipie Dramiński S. A. serdecznie gratulujemy!