Sibelius i Dvořák w Filharmonii – GAZETA OLSZTYŃSKA

Jak zawsze niezawodnie  Patron medialny Filharmonii  – GAZETA OLSZTYŃSKA  informuje o najbliższym koncercie symfonicznym. My ze swej strony dodamy informację, iż Sara Dragan  jako laureatka Grand Prix XV Międzynarodowego Konkursu Skrzypcowego “Młody Paganini” – Legnica 2017 otrzymała również nagrodę  pozaregulaminowa Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej. Nagroda, którą był występ laureatki z naszą orkiestrą symfoniczną, zrealizuje się już  w najbliższy piątek.

GO 001