Rekrutacja na stanowisko – specjalista reżyserii dźwięku

Komórka organizacyjna: Dział Administracji

• forma zatrudnienia: umowa o pracę,
  • wymiar czasu pracy: pełny etat (40 godzin tygodniowo),
  • miejsce wykonywanej pracy: Warmińsko-Mazurska Filharmonia im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie ul. Bartosza Głowackiego 1, 10-447 Olsztyn.

Wymagania formalne:

• wykształcenie wyższe kierunkowe – reżyseria dźwięku,
  • wiedza: techniczna w zakresie nagłośnienia i nagrań dźwięku, ogólna muzyczna,
  • co najmniej 3 letni staż/doświadczenie w zakresie nagłośnienia koncertów live oraz co najmniej 1 rok doświadczenia w zakresie obsługi studia nagrań (środowisko Apple, Protools),
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera Apple,
  • znajomość  ProTools,
  • znajomość stołów Digico (SD9, Q225),
  • znajomość języka polskiego: komunikatywnie,
  • znajomość języka angielskiego: komunikatywnie,
  • dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, wysoki stopień kreatywności w poszukiwaniu rozwiązań,
  • samodzielność w planowaniu i realizacji prac, staranność, punktualność,
  • dobry stan zdrowia umożliwiający pracę na tym stanowisku,
  • osoba korzystająca z pełni praw publicznych.

Wymagania nieobligatoryjne:

• prawo jazdy kat B.
  • uprawnienia SAP do 1 kV.

Zakres odpowiedzialności: m.in.

• wykonywanie obsługi dźwiękowej i nagłośnieniowej oraz obsługi urządzeń multimedialnych prowadzonej w budynku i poza nim w czasie koncertów i imprez organizowanych przez Warmińsko-Mazurską Filharmonię w Olsztynie,
  • przygotowanie sceny, widowni, sal prób (w tym: w zakresie ulokowania sprzętu i elementów nagłośnienia i urządzeń multimedialnych),
  • realizacja nagrań w studio Filharmonii,
  • prowadzenie (logistyka) terminarza sesji nagraniowych w studio oraz obsługa techniczna studia i estrady w zakresie nagłośnienia i studia nagrań.

Oferujemy:

• zatrudnienie na umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego – szkolenia branżowe,
  • mieszkanie na preferencyjnych warunkach na terenie Olsztyna.

Wymagane dokumenty formalne:

• życiorys (CV),
  • list motywacyjny,
  • kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie oraz szkolenia.

Termin składania podań: do dnia 30 czerwca 2022 roku pocztą na adres:

„REKRUTACJA” – Dział Kadr

Warmińsko-Mazurska Filharmonia im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie

ul. Bartosza Głowackiego 1, 10-447 Olsztyn

lub osobiście w Sekretariacie Filharmonii w Olsztynie w godzinach 7.30-15.30

Dokumenty aplikacyjne powinny być opatrzone klauzulą:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Warmińsko-Mazurską Filharmonię im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji – zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 1781) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO.

Dokumenty aplikacyjne niezawierające zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą rozpatrywane.