Redaktor Piotr Matwiejczuk poleca koncert symfoniczny w dniu 11 maja 2018 roku

Jak zawsze w bardzo interesujący sposób, tym razem również z fragmentem interpretacji tematu z uwertury do opery „Wilhelm Tell”  Rossiniego :-),  red. Piotr Matwiejczuk poleca Koncert symfoniczny, który odbędzie się w naszej Filharmonii w dniu 11 maja br. Przypomnijmy,  że kasa biletowa będzie czynna 4 maja w godz.10-18 i jak zwykle wtorek-piątek w godz. 10-18 Bilety można nabyć na stronie bilety@filharmonia.olsztyn.pl  Zapraszamy!