Recenzja płyty filharmoników warmińsko-mazurskich z oratorium „Quo vadis” op. 30 Feliksa Nowowiejskiego w czasopiśmie „Pro Musica Sacra”

Przestawiamy Państwu recenzję  naszego wydawnictwa  płytowego z oratorium „Quo vadis” op. 30 Feliksa Nowowiejskiego , która ukazała się  w numerze  15/2017 czasopisma  „Pro Musica Sacra”. Autorem recenzji  jest   o. dr Dawid Kusz OP z  Międzyuczelnianego Instytutu Muzyki Kościelnej w Krakowie. „Pro Musica Sacra”  jest naukowym czasopismem  wydawanym przez  Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie. Wersją główną czasopisma jest wersja papierowa. Streszczenia opublikowanych prac są dostępne online w międzynarodowej bazie danych: The Central European Journal of Social Sciences and Humanities
Uwaga!  Recenzja do pobrania w PDF

Feliks Nowowiejski, Quo vadis – recenzja płyty