PRZESŁUCHANIA NA STANOWISKO MUZYKA ORKIESTROWEGO – SKRZYPCE | TRĄBKA | KONTRABAS – Pełne etaty

Warmińsko-Mazurska Filharmonia im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie ogłasza przesłuchania na stanowisko muzyka orkiestrowego – skrzypce, trąbka oraz kontrabas Przesłuchania odbędą się  9 października 2018 roku w siedzibie filharmonii.

UWAGA ! Termin składania podań z CV do 30 IX 2018 r. , Filharmonia zapewnia akompaniatora odpłatnie.

Pytania oraz zgłoszenia prosimy kierować na adres: inspektor@filharmonia.olsztyn.pl oraz do Inspektora orkiestry – Paweł Szulc – tel. 506 137 932

Szczegółowy program partii orkiestrowych oraz komplet materiałów nutowych:

Skrzypce : ( materiał nutowy do pobrania)

A. Mozart- I cz. z kadencją jednego z następujących koncertów skrzypcowych  KV.216, KV.218, KV.219

Utwór wirtuozowski na skrzypce solo lub z towarzyszeniem akompaniamentu

Partie orkiestrowe:

– M. Glinka – Uwertura „Rusłan i Ludmiła”
– J. Brahms – Symfonia nr 4 cz. III i IV ( podane fragmenty)
– R. Schumann – Scherzo z symfonii nr 2 op. 61
– F. Nowowiejski – „Beatrycze”

Trąbka: (materiał nutowy do pobrania)

J. Haydn – Koncert  Es-dur  – część I (bez kadencji) i II,  na trąbce B , Studia orkiestrowe