ODWOŁANE – PRZESŁUCHANIA NA STANOWISKO MUZYKA ORKIESTROWEGO – PERKUSJA – kotły/ perkusja

Warmińsko-Mazurska Filharmonia im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie ogłasza przesłuchania na stanowisko muzyka orkiestrowego – perkusja ( kotły/perkusja)  Przesłuchania odbędą się  6 kwietnia 2020 roku w siedzibie filharmonii.

UWAGA ! Przesłuchania zostały przełożone. Nowy termin nie została jeszcze ustalona.

Pytania oraz zgłoszenia prosimy kierować do Inspektora orkiestry na adres: inspektor@filharmonia.olsztyn.pl

Szczegółowy program partii orkiestrowych oraz komplet materiałów nutowych:

Perkusja  – materiał  nutowy do pobrania

Solo:

werbel: B. Lylloff – Etude nr 9

kotły: Hans Jorg Baye – Pflichtstuck

Kotły: Kruger – Etude nr 45

marimba/wibrafon – utwór dowolny

Orkiestrówki:

Kotły:

1. L. van Beethoven – I symfonia C – dur; część III
  2. L. van Beethoven – VII symfonia A – dur; część I takt 89 – 110, 409 – 450, część IV początek do taktu 45