Pożegnanie Kolegi Bartosza M. Bukowiana

Z głębokim żalem i smutkiem  żegnamy  Kolegę Bartka Mateusza Bukowiana  Artystę Muzyka – kontrabasistę
orkiestry symfonicznej Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie.

Bartek pozostanie w naszej pamięci jako wspaniały Muzyk , serdeczny i koleżeński Człowiek

Rodzinie i Jego bliskim  przekazujemy najszczersze słowa  współczucia  oraz otuchy

Dyrekcja i artyści muzycy orkiestry symfonicznej wraz pracownikami Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie

„ Nie odchodzi się tak naprawdę i zupełnie,

bo mimo wszystko – pozostaje się w ludzkiej pamięci.”

Informujemy, że pogrzeb śp. Bartosza M. Bukowiana  odbędzie się 18 stycznia 2019 roku.

Msza Święta pogrzebowa zostanie odprawiona w kościele Pw. NMP Królowej Polski ul. Sienkiewicza 12 , 05- 119 Józefów, o godzinie 11.00. Odprowadzenie na cmentarz w Nieporęcie.