• wakacje 2019 slajder
  • 16 sierpnia 2019 slajder

16.08.2019 | POLSKA ORKIESTRA MŁODZIEŻOWA LYOPOLSKA ORKIESTRA MŁODZIEŻOWA LYO, ADRIÁN VARELA – DYRYGENT, JANUSZ WAWROWSKI – SKRZYPCE | W PROGRAMIE UTWORY STANISŁAWA MONIUSZKI, MIECZYSŁAWA KARŁOWICZA, PIOTRA CZAJKOWSKIEGO

• wakacje 2019 slajder
  • slajder PLYTA QUO

Przerwa w pracy kasy biletowej Filharmonii

Uprzejmie informujemy, iż w okresie od 11.07. do 9.08.2019 kasa biletowa Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej będzie nieczynna.

Arena Festival film&music – specjalne godziny otwarcia kasy

Szanowni Państwo, miło nam poinformować, że w związku z Arena Festival film&music w dniach festiwalowych 28-30 czerwca przewidujemy specjalne godziny otwarcia kas zarówno w siedzibie Filharmonii jak i w hali Expo Mazury w Ostródzie.

28, 29 i 30 czerwca – 3. Arena Festival film&music Ostróda ‘2019

3. Arena Festival film&music” odbędzie się w dniach od 28 do 30 czerwca 2019 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym EXPO Mazury w Ostródzie. Ten największy w północno-wschodniej Polsce festiwal muzyki filmowej organizowany jest przez dwie instytucje kultury województwa warmińsko-mazurskiego: Warmińsko-Mazurską Filharmonię im. Feliksa Nowowiejskiego w Olsztynie i Centrum Edukacji i Inicjatyw Kulturalnych w Olsztynie. Partnerem strategicznym […]

O płycie „Quo Vadis” – filharmoników warmińsko-mazurskich w magazynie PRESTO

W najnowszym numerze Magazynu PRESTO | Muzyka | Film | Sztuka | ukazała się recenzja naszego albumu płytowego z oratorium „Quo vadis” Feliksa Nowowiejskiego. Obok towarzyszy nam recenzja płyty Bomsori Kim z orkiestrą FN. Przypomnijmy, że Artystka wystąpi w Filharmonii W-M w dniach 15,16 czerwca 2018r. z Koncertem skrzypcowym D-dur op. 35 Piotra Czajkowskiego. Ponownie będziemy gościć skrzypaczkę ( wraz Rafałem Blechaczem) w dniu 26 czerwca br.

Presto 001