O płycie „Quo Vadis” – filharmoników warmińsko-mazurskich w magazynie PRESTO

W najnowszym numerze Magazynu PRESTO | Muzyka | Film | Sztuka | ukazała się recenzja naszego albumu płytowego z oratorium „Quo vadis” Feliksa Nowowiejskiego. Obok towarzyszy nam recenzja płyty Bomsori Kim z orkiestrą FN. Przypomnijmy, że Artystka wystąpi w Filharmonii W-M w dniach 15,16 czerwca 2018r. z Koncertem skrzypcowym D-dur op. 35 Piotra Czajkowskiego. Ponownie będziemy gościć skrzypaczkę ( wraz Rafałem Blechaczem) w dniu 26 czerwca br.

Presto 001