PKO Bank Polski Mecenasem Filharmonii

Miło nam poinformować, że w sezonie artystycznym 2022/2023 Mecenasem Filharmonii będzie PKO Bank Polski. Oficjalne podpisanie umowy miało miejsce dzisiaj, w obecności pani Elżbiety Żaworonek – Dyrektor Północno-Wschodniego Makroregionu Korporacyjnego PKO BP w Białymstoku, oraz pani Katarzyny Jabłonowskiej-Białej – Dyrektor Regionalnego Centrum Korporacyjnego PKO BP w Olsztynie

W środku: Elżbieta Żaworonek – Dyrektor Północno-Wschodniego Makroregionu Korporacyjnego PKO BP w Białymstoku, po lewej: Katarzyna Jabłonowska-Biała – Dyrektor Regionalnego Centrum Korporacyjnego PKO BP w Olsztynie, po prawej: Piotr Sułkowski – Dyrektor naczelny i artystyczny Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej