Odwołane koncerty w kwietniu – komunikat

Szanowni Państwo,

w związku z sytuacją epidemiologiczną w naszym kraju oraz decyzją Prezesa Rady Ministrów
informujemy, że WSZYSTKIE koncerty planowane w miesiącu kwietniu 2020 roku zostają odwołane lub też przeniesione na inne terminy. W miarę rozwoju sytuacji możliwe, że odwołane zostaną także późniejsze koncerty.
Kasa biletowa zostaje zamknięta do odwołania. Bilety będzie można zwracać po wznowieniu jej pracy.
W sprawie pozostałych koncertów, na które bilety zostały zakupione poza systemem sprzedażowym Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii, informacji udzielają organizatorzy, a bilety należy zwracać za pośrednictwem kanałów ich zakupu.
O wszelkich zmianach będziemy informowali Państwa na bieżąco na naszej stronie internetowej oraz za pomocą mediów społecznościowych.