Odwołane koncerty w czerwcu – komunikat

W związku z utrzymującym się zagrożeniem epidemicznym wszystkie koncerty w maju zostały odwołane lub przełożone.

05.06 – Koncert na dwa flety – ODWOŁANY
07.06 – Koncert rodzinny – Koncert wirtuozów – ODWOŁANY
07.06 – Bajkowe wakacje… Koncert charytatywny – ODWOŁANY
12-14.06 – Pryzmat w kinie – widowisko taneczne – ODWOŁANY
19.06 – Zakończenie sezonu artystycznego 2019/2020 – ODWOŁANY
27.06 – Koncert inaugurujący XII Festiwal Gitarowy – ODWOŁANY

W celu uzyskania zwrotu za bilety prosimy o kontakt z kasą biletową pod numerem: 508 438 513.

W miarę rozwoju sytuacji możliwe, że odwołane zostaną także późniejsze koncerty.
W sprawie pozostałych koncertów, na które bilety zostały zakupione poza systemem sprzedażowym Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii, informacji udzielają organizatorzy, a bilety należy zwracać za pośrednictwem kanałów ich zakupu. Bilety zakupione na koncerty przełożone, będą honorowane w nowym terminie.
O wszelkich zmianach będziemy informowali Państwa na bieżąco na naszej stronie internetowej oraz za pomocą mediów społecznościowych.