Oratorium „Quo vadis” – Nagranie i koncert w Barczewie

We wtorek 23 sierpnia 2016 roku w sali koncertowej filharmonii rozpoczęło się nagranie oratorium „Quo Vadis” Feliksa Nowowiejskiego. W  fotoreportażu  przestawiamy pracę orkiestry symfonicznej Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej pod dyrekcją Piotra Sułkowskiego. Przypominamy, że w najbliższą niedzielę tj. 28 sierpnia oratorium „Quo vadis” będzie można usłyszeć w wykonaniu solistów, chóru i filharmoników warmińsko-mazurskich w Barczewie w kościele pw. św. Anny i św. Szczepana. Początek koncertu o godz.19.00. Całość poprowadzi Piotr Sułkowski. Koncert będzie transmitowany przez Radio Olsztyn. Studio radiowe rozpocznie swoją działalność na godzinę przed koncertem. Zapraszamy zatem Państwa do Barczewa lub przed radioodbiorniki.

fot. Arkadiusz Korczin