aktualności

Praca kasy biletowej

Informujemy, że kasa biletowa od 6-go września ponownie czynna jest w godzinach 10.00-17.00, pn.-pt.

Kasa biletowa 23 sierpnia

Szanowni Państwo, informujemy, że w dniu 23 sierpnia kasa biletowa Filharmonii będzie nieczynna. Za utrudnienia przepraszamy.

Copernicus Open Festiwal

W ramach Copernicus Open Festiwal odbędą się w Archikatedrze we Fromborku trzy koncerty, na które Państwa zapraszamy: 19 sierpnia (czwartek, godz. 18.00) na „Requiem W.A. Mozarta”; 20 sierpnia (piątek, godz. 18.00) na „Nieszpory Ludźmierskie”; 22 sierpnia (niedziela, godz. 15.00) na „Musica Warmiensis”; Stowarzyszenie „Meloman” działające przy naszej Filharmonii, organizuje przejazd do Fromborka w tych dniach […]

Kwiecień, maj, czerwiec 2017 w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej

Przedstawiamy Państwu repertuar Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii  na najbliższe trzy miesiące. Mamy nadzieję, iż każdy z Państwa znajdzie w tym okresie  bliskie swoim gustom wydarzenie artystyczne. Uprzejmie przypominamy o dniach i godzinach pracy kasy biletowej filharmonii: poniedziałek – piątek  w godz.10-18 oraz na dwie godziny przed występem. Bilety można nabyć  również poprzez stronę internetową  filharmonii pod adresem:  https://bilety.filharmonia.olsztyn.pl/  Serdecznie zapraszamy… i do zobaczenia w Filharmonii.

 

B1 kwiecien maj czerwiec 2017

kontakt

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij