Kwiecień, maj, czerwiec 2017 w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej

Przedstawiamy Państwu repertuar Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii  na najbliższe trzy miesiące. Mamy nadzieję, iż każdy z Państwa znajdzie w tym okresie  bliskie swoim gustom wydarzenie artystyczne. Uprzejmie przypominamy o dniach i godzinach pracy kasy biletowej filharmonii: poniedziałek – piątek  w godz.10-18 oraz na dwie godziny przed występem. Bilety można nabyć  również poprzez stronę internetową  filharmonii pod adresem:  https://bilety.filharmonia.olsztyn.pl/  Serdecznie zapraszamy… i do zobaczenia w Filharmonii.

B1 kwiecien maj czerwiec 2017