• 20 21 grudnia 2019 slajder

20, 21.12.2019 | STANISŁAW MONIUSZKO – „STRASZNY DWÓR”PIOTR SUŁKOWSKI – DYRYGENT, SOLIŚCI: TOMASZ KUK, SEBASTIAN MARSZAŁOWICZ, MONIKA KORYBALSKA, EDYTA PIASECKA, LESZEK SKRLA, MAGDALENA BARYLAK, MICHAŁ KUTNIK, WOŁODYMYR PAŃKIW, KRZYSZTOF KOZAREK, WIESŁAW POPIOŁEK, ANNA GAJDZIK-KRZYŻANOWSKA, KAMILA MĘDREK-ŻUREK, ORKIESTRA FILHARMONII WARMIŃSKO-MAZURSKIEJ, CHÓR I BALET OPERY KRAKOWSKIEJ

• 30 31 grudnia 2019 slajder
  • 10 stycznia 2020 slajder

10.01.2020 | KONCERT MARSZAŁKOWSKI ROBY LAKATOS & SAWARS TANGO ORQUESTAPIOTR SUŁKOWSKI – DYRYGENT, ROBY LAKATOS (WĘGRY) – SKRZYPCE, GRZEGORZ LALEK – SKRZYPCE, MANDOLINA, PIOTR KOPIETZ – AKORDEON, BANDONEON, MIROSŁAW FELDGEBEL – FORTEPIAN, MARCIN OLAK – GITARA, SEBASTIAN WYPYCH – KONTRABAS, ORKIESTRA SMYCZKOWA FILHARMONII WARMIŃSKO-MAZURSKIEJ

• 11 stycznia 2020 slajder

10.01.2020 | KONCERT NOWOWROCZNYPIOTR SUŁKOWSKI – DYRYGENT, ROBY LAKATOS (WĘGRY) – SKRZYPCE, GRZEGORZ LALEK – SKRZYPCE, MANDOLINA, PIOTR KOPIETZ – AKORDEON, BANDONEON, MIROSŁAW FELDGEBEL – FORTEPIAN, MARCIN OLAK – GITARA, SEBASTIAN WYPYCH – KONTRABAS, ORKIESTRA SMYCZKOWA FILHARMONII WARMIŃSKO-MAZURSKIEJ

• 16 stycznia 2020 slajder

16.01.2020 | SCENA DLA MUZYKI POLSKIEJ – ÃTMA QUARTETKATARZYNA GLUZA – SKRZYPCE, PAULINA MARCISZ – SKRZYPCE, KAROLINA ORSIK-SAUTER – ALTÓWKA, DOMINIKA SZCZYPKA – WIOLONCZELA | W PROGRAMIE: LESSEL, MONIUSZKO, PANUFNIK, SZYMANOWSKI

Poszukujemy pracowników

Poszukujemy chętnych osób do współpracy w zakresie obsługi estrady i widowni.Mile widziane osoby komunikatywne, kreatywne… Oferowane stanowiska:-technik – obsługa sceny (mile widziane uprawnienia np. SEP 1kV, kat. B)-team clean – prace porządkowe. Zapewniamy pracę w przyjaznym środowisku, satysfakcjonujące wynagrodzenie, kulturalną atmosferę, możliwość udziału w wyjątkowych i niepowtarzalnych wydarzeniach kulturalnych Warmii i Mazur. CV prosimy kierować […]

Wyniki I etapu Konkursu o Moniuszce

Zgodnie z regulaminem Turnieju o Moniuszce zamieszczamy protokół z posiedzenia komisji konkursowej zawierający listę osób zakwalifikowanych do finału konkursu. Finał w formie turnieju odbędzie się 21 grudnia 2019 r. o godz. 12:00 w Sali Koncertowej Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej Do pobrania:

Sprzedaż biletów od 07.01.2020

Wychodząc naprzeciw Państwa prośbom informujemy, że od 7 stycznia 2020 zostanie uruchomiona sprzedaż biletów na WSZYSTKIE wydarzenia bieżącego sezonu artystycznego! Już dziś zachęcamy do zapoznania się z naszym repertuarem, a po Nowym Roku zapraszamy do rezerwowania miejsc na nasze koncerty – nawet te z najbardziej odległymi terminami!

Konferencja prasowa – 70.sezon 2015/2016

W dniu 17 września 2015 r. w sali kameralnej odbyła konferencja prasowa poświęcona 70. jubileuszowemu sezonowi artystycznemu Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej.

W spotkaniu uczestniczył marszałek województwa warmińsko-mazurskiego Gustaw Marek Brzezin, a gościem specjalnym był solista koncertu inaugurującego w dniu 18 września 2015 r. nowy sezon artystyczny Filharmonii – wybitny skrzypek Konstanty Andrzej Kulka. Na konferencji obecni byli również przedstawiciele Mecenasa i Sponsora Filharmonii: Pani Magdalena Gulbicka – reprezentująca Grupę Energa oraz Pan Tomasz Jabłoński – dyrektor ds. sprzedaży w Regionalnym Oddziale Detalicznym w Białymstoku.
Po powitaniu gości przez kierownika biura promocji Piotra J. Reszczyńskiego głos zabrał dyrektor naczelny i artystyczny Filharmonii – Piotr Sułkowski, który przedstawił plany artystyczne 70.sezonu oraz przypomniał o dwóch ważnych rocznicach w 2016. roku. Pierwsza z nich to przypadająca w styczniu 70.rocznica śmierci Patrona Filharmonii Feliksa Nowowiejskiego, druga to marcowy jubileusz 70.lecia powstania orkiestry symfonicznej Filharmonii. Konferencję zakończyły pytania i wywiady.

830pixPK7_9666_resize_resize 830pixPK7_9747_resize_resize 830pixPK7_9740_resize_resize 830pixPK7_9711_resize_resize 830pixPK7_9688_resize_resize

A oto linki do relacji mediów z konferencji prasowej:

Portal Gazety Wyborczej

Portal Onet