Wykonawcy:
- Oliwia Szulc – flet (z klasy p. Anny Kłosowskiej)
- Joanna Ungier – Kulig – fortepian/akompaniament
.
W programie:
- Krzysztof Zgraja- Etiuda Wirtuozowska “Flamenco”
- W.A.Mozart – Koncert D dur KV 314
- Eldin Burton – Sonatina na flet i fortepian
- F .Doppler -Fantaisie pastorale hongroise, Op.26
