Koncerty i wydarzenia w filharmonii

Szanowni Państwo,

zgodnie z przepisami ogólnymi ustawy z dnia 20 marca 2009 roku o bezpieczeństwie imprez masowych, informujemy, że imprezy i koncerty organizowane w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej pod powyższą ustawę nie podlegają. Jednocześnie informujemy, że na chwilę obecną wszystkie koncerty i wydarzenia w naszej instytucji odbywają się planowo. W przypadku jakichkolwiek zmian repertuarowych będziemy informowali o tym na bieżąco, na naszej stronie internetowej oraz za pomocą mediów społecznościowych.