Repertuar

14 lutego 2023

wtorek

godz. 18:00

sala koncertowa filharmonii

kup bilet

Walentynki w Filharmonii

Wybitni muzycy polskiej muzyki rozrywkowej. Międzynarodowa obsada, wspaniali soliści, taniec, przepiękne głosy, a temu wszystkiemu towarzyszyć będą niesamowite prezentacje multimedialne.
Koncert Walentynkowy to także, wspaniałe show świetlne, które przeniesie widzów zarówno tych starszych, jak i młodszych do bajkowego świata.

Na scenie nie zabraknie laureatów międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozów skrzypiec, altówki, wiolonczeli, gitary, saksofonu oraz instrumentów perkusyjnych. Soliści, których będziemy mogli podziwiać koncertują na największych scenach musicalowych i rozrywkowych w całej Polsce.

 

Podczas koncertu usłyszymy najpiękniejsze piosenki o miłości z filmów z wielkiego światowego kina:

La La Land, 50 Twarzy Greya, Śniadanie u Tiffany’ego, Grease i wiele innych…

 

Aleksandra Gotowicka

Wokalistka, aktorka musicalowa i trenerka wokalna. Ukończyła Akademię Muzyczną im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, na wydziale Wokalno-Aktorskim, specjalność Musical.
Jest wokalistką Studia Accantus,koncertuje po całej Polsce. Współpracuje z Teatrami Muzycznymi w całej Polsce.
W Teatrze Syrena w Warszawie w spektaklu „Rodzina Addamsów” wciela się w rolę Wednesday Addams.
Współpracuje z Krakowskim Teatrem Varieté,  gdzie można ją oglądać w spektaklu „Pretty Woman the Musical” w reżyserii Wojciecha Kościelniaka.
W Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku wciela się w rolę Bojki w musicalu „West Side Story” w reżyserii Jakuba Szydłowskiego.
W Teatrze Rampa w Warszawie występuje w spektaklu „Rapsodia z Demonem”, a w Teatrze Roma gra w spektaklu „Przypadki Robinsona Crusoe”.

 

Krzysztof Majda

Wokalista, instrumentalista, kompozytor i aranżer. Absolwent Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku kierunku wokalistyka jazzowa w klasie p. Krystyny Stańko. Występował na jednej scenie wraz z Krystyną Stańko, Natalią Niemen, Basią Włodarską, Mietkiem Szcześniakiem, Stanisławem Szczycińskim, Cezarym Paciorkiem, Maciejem Sikałą, Sławomirem Łosowskim. Koncertował między innymi na festiwalu Jazz Jantar, a także w Filharmonii Bałtyckiej. Współtworzy lub współtworzył takie grupy jak Orkiestra Daniela Nosewicza, Silent Quintet, Krzysztof Majda Trio. Dubbingował dla kanału BBC Ceebies muzyczną bajkę „Zingzillas” (główny bohater – Zak). Wyróżniony Nagrodą Publiczności na Festiwalu „Jazz na Wsi”

 

kontakt

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij