Repertuar

24 lipca 2020

piątek

godz. 11:00

sala kameralna Filharmonii

kup bilet

W krainie bajek

Cieszymy się ogromnie z możliwości ponownego zapraszania Państwa do udziału w koncertach organizowanych przez Warmińsko-Mazurską Filharmonię im. F. Nowowiejskiego w Olsztynie.

Przygotowaliśmy cykl koncertów wakacyjnych adresowany dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Koncerty realizowane będą w grupach do 50 osób na sali kameralnej Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii. Spotkania będą miały kameralny charakter. Czas trwania koncertu 45 min.

Podczas koncertów dzieci poznają instrumenty i ich brzmienie, formy muzyczne, tańce, nazwiska wielkich kompozytorów, ich biografie i twórczość, a także muzykę wielu kultur. Koncerty połączone są z różnymi zadaniami i zabawami. Staramy się by spotkania z muzyką były dla dzieci źródłem radości, pozytywnych emocji, nie zapominając przy tym, że mają mieć one charakter edukacyjny.

 

Wystąpią muzycy związani z orkiestrą Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej:
Aleksander Miśnikiewicz – puzon, prowadzenie
Rafał Górczyński – akordeon
Grzegorz Dybała – tuba
Wojciech Haza – saksofon

Magdalena Tokajuk – prowadzenie

Sprzedaż biletów na koncert tylko za pośrednictwem strony internetowej filharmonii.
Informacji dotyczących zakupów biletów udziela biuro koncertowe filharmonii tel. 89 527 51 75 wew. 204, 207.

 

kontakt

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij