Repertuar

24 kwietnia 2019

środa

godz. 19:00

sala koncertowa filharmonii

kup bilet

W chmurach z Jackiem Wójcickim

Wykonawcy:

JACEK WÓJCICKI
z zespołem w składzie:
Konrad Mastyło – fortepian
Michał Chytrzyński – skrzypce
Michał Braszak – kontrabas

 

Leć po kulturę

Lada dzień wiosenna oferta kulturalna zyska szeroki horyzont, a repertuar wydarzeń rozciągnie się aż na pięćset kilometrów. Wszystko to za sprawą lotów, które połączą Mazury z Małopolską. To bliskie spotkanie regionów z dwóch krańców Polski zainauguruje koncert Jacka Wójcickiego w Warmińsko-Mazurskiej Filharmonii im. Feliksa Nowowiejskiego. Już 24 kwietnia o godzinie 19:00 artysta wystąpi przed olsztyńską publicznością. Związany przez lata z „Piwnicą pod Baranami”, znany jest zarówno z desek krakowskich teatrów, z Kabaretu Olgi Lipińskiej, jak i z polskich filmów oraz seriali.  Utalentowany aktorsko, obdarzony tenorową barwą głosu, sprawnie żongluje wieloma gatunkami muzycznymi, wcielając się w rozmaite role.
Niepowtarzalna osobowość sceniczna Jacka Wójcickiego sprawia, że na jego występach sale „pękają w szwach”, bo każdy, kto przychodzi na jego koncert, spodziewa się brawurowego show. I tak się dzieje.

Następnego dnia – 25 kwietnia o 22:00 – Jacek Wójcicki odleci z powrotem w rodzinne strony z Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury, a wszyscy, którzy zechcą go pożegnać, będą mile widziani.

Mamy nadzieję, że tym doniosłym akcentem poszerzymy grono artystów oraz widzów, którzy zdecydują się na międzyregionalną wymianę kulturalną.

 

Bilet w cenie promocyjnej do zakupu bezpośrednio w kasie biletowej filharmonii.

* koncert specjalny, materiały nadesłane przez współorganizatora.

 

Na koncert zapraszają

lotnisko

 

kontakt

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij