Repertuar

30 listopada 2019

sobota

godz. 19:00

sala koncertowa filharmonii

kup bilet

Spare Bricks – „40-lecie The Wall” (muzyka zespołu Pink Floyd)

W okrągłą, 40.rocznicę wydania płyty The Wall zapraszamy na jubileuszowe widowisko . W głównej roli  cały album The Wall i nie tylko. 30 listopada w najpiękniejszej koncertowej sali regionu, czyli w Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej multimedialne show Pink Floyd Live.

Już dziś zaznaczcie tę datę w kalendarzu i zapraszajcie wszystkich fanów legendarnego rocka.
To koncert, na który warto zabrać nastolatki, aby poczuły moc kultowych brzmień, ale również dojrzałych rodziców, by zaczerpnęli energii własnej młodości. Zapraszajcie przyjaciół i bliskich – rocznicowy wieczór przeżyjmy razem w gronie miłośników dobrej muzyki.

Widowisko Pink Floyd Live to jedyna okazja na sentymentalny powrót do kultowych przebojów w nowych aranżacjach. Usłyszycie znane i lubiane utwory zarówno w wersji oryginalnej, jak i polskiej.  Dzięki temu znane i wielokrotnie nucone refreny, nieoczekiwanie nabierają większej mocy. Wyzwolą w Was nowe, silne emocje. Spare Bricks funduje publiczności show na miarę wielkoformatowego koncertu, będącego jednocześnie muzyczną podróżą w czasie oraz nowatorskim widowiskiem.

 

Koncert zagramy w składzie:
Agnieszka Szpargała – śpiew, saksofon, Jacek Aumüller – gitara basowa, śpiew, gitara 12-strunowa, Paweł Wrocławski – gitara elektryczna, gitara akustyczna, Adam Jęczmyk – śpiew, gitara elektryczna, gitara akustyczna, Arkadiusz Spanier – instrumenty klawiszowe, akordeon, Michał Witiak– perkusja.
Autorem polskich słów „The Wall” jest Robert Zienkiewicz, który na swoim koncie ma tłumaczenia ponad trzystu piosenek takich klasycznych wykonawców, jak m.in. The Beatles, Bob Dylan, Queen, The Rolling Stones i oczywiście Pink Floyd.

„Dzięki zespołowi Spare Bricks, który doskonale czuje klimat i charyzmę Pink Floyd, mogę słuchać na żywo ulubionych kawałków kilka razy do roku. Ich show to fantastyczny muzyczny zastrzyk energii, która wibruje we mnie jeszcze wiele dni po koncercie” – mówi jeden z fanów grupy.

 

Patroni medialni:

Telewizja Kopernik, MADE IN. Warmia & Mazury, Gazeta Wyborcza Olsztyn

Informacje: kontakt@muzykapinkfloyd.pl

Profil FB

* materiały nadesłane przez współorganizatora

 

„The Wall” to podwójna płyta…
Więc w Olsztynie powinny być DWA KONCERTY
Tak będziemy 30 listopada świętować 40-lecie tego albumu!

 

Można rezerwować bilety na godzinę 16:00.
Rezerwacje przyjmuje kasa biletowa czynna od wtorku do piątku w godz. 10-17, tel. 89 527 51 75 w. 134, 135, e-mail: bilety@filharmonia.olsztyn.pl

kontakt

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij