Repertuar

16 października 2016

niedziela

godz. 18:00

sala koncertowa Filharmonii

kup bilet

POP Filharmonia – Magia Polskiej Piosenki

Irena Santor – Recital „Punkt widzenia”

 

Irena Santor – śpiew
Zespół muzyczny w składzie:
Mariusz Dubrawski – fortepian
Wojciech Ruciński – kontrabas
Grzegorz Poliszak – perkusja

 

Irena Santor, niekwestionowana Pierwsza Dama Polskiej Piosenki, nagrała ponad tysiąc utworów, z których wiele stało się niezapomnianymi przebojami. Któż z nas nie zna „Tych lat nie odda nikt”, „Powrócisz tu”, „Już nie ma dzikich plaż” czy „Embarras”. Kryształowo czysty głos i wyjątkowa muzykalność, a także kunszt interpretacyjny uczyniły z niej Artystkę wielkiego formatu. Tajemnicy wielkiej popularności piosenek wykonywanych przez Irenę Santor dopełniają znakomite, nie tracące nic na aktualności teksty.

W programie usłyszymy znane i lubiane przeboje Artystki, piosenki z okrytej platyną płyty „Kręci mnie ten świat” oraz najnowszej płyty „Punkt widzenia” wydanej w zeszłym roku przez Polskie Radio. Płyta została entuzjastycznie przyjęta przez recenzentów, zdobywając także serce i uznanie publiczności.

kontakt

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij