Repertuar

18 grudnia 2015

piątek

godz. 19:00

sala koncertowa Filharmonii

kup bilet

Najpiękniejsze Polskie Kolędy

Tomasz Chmiel – dyrygent
Grażyna Brodzińska – sopran
Miłosz Gałaj – tenor
Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej
Chór przy Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej
(Benedykt Błoński – przygotowanie chóru)

 

Grażyna Brodzińska (sopran) – Pierwsza Dama Polskiej Operetki. Króluje na scenie i podbija serca publiczności na całym świecie. Perfekcyjna w każdym geście. Prezentując najwyższy kunszt sztuki wokalnej, swoim repertuarem obejmuje zarówno klasykę, musical jak i światowe przeboje z gatunku różnych nurtów muzycznych. Zachwyca widzów głosem, elegancją i temperamentem.

Miłosz Gałaj (tenor) – solista Opery Bałtyckiej i Warszawskiej Opery Kameralnej. Absolwent Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej im. St. Moniuszki w Gdańsku. Równolegle doskonalone umiejętności wykonawstwa muzyki klasycznej i musicalowej wpływają na eklektyczny charakter jego działalności artystycznej. Stale poszerzany repertuar łączy w sobie bowiem dzieła od baroku do współczesności, lirykę wokalną, formy kameralne oraz partie operowe i musicalowe

kontakt

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij