• turniej o moniuszce
  • 25 pazdziernika 2019 slajder

25.10.2019 | ODLOTOWE KONCERTY – EKWADORMICHAEL MEISSNER (EKWADOR) – DYRYGENT, ROBERTO TRAININI (WŁOCHY) – WIOLONCZELA, ORKIESTRA SYMFONICZNA FILHARMONII WARMIŃSKO-MAZURSKIEJ | W PROGRAMIE: CORSINO DURÁN, LUIS HUMBERTO SALGADO, JOHANNES BRAHMS

• 27 pazdziernika 2019 slajder

27.10.2019 | M JAK MONIUSZKOBENEDYKT BŁOŃSKI – DYRYGENT, HANNA ZAJĄCZKIEWICZ – SOPRAN, DOMINIK OPALIŃSKI – BAS, AGNIESZKA PANASIUK – FORTEPIAN, CHÓR CANTORES VARMIENSES | W PROGRAMIE, NAJPIĘKNIEJSZE UTWORY STANISŁAWA MONIUSZKI

• 7 listopada 2019 slajder

7.11.2019 | SCENA DLA MUZYKI POLSKIEJ – INAUGURACJACUORE PIANO TRIO: ZUZANNA BUDZYŃSKA – SKRZYPCE, JADWIGA ROGUSKA – WIOLONCZELA, SZYMON OGRYZEK – FORTEPIAN, MAXYMILIAN BYLICKI – PROWADZENIE | W PROGRAMIE: KAROL LIPIŃSKI, FRANCISZEK LESSEL, ARTUR MALAWSKI, LUDOMIR RÓŻYCKI

• 8 listopada 2019 slajder

8.11.2019 | MISTRZOWSKIE RECITALE FORTEPIANOWEYANA KOSTINA (ROSJA) – FORTEPIAN (LAUREATKA II NAGRODY IV MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU PIANISTYCZNEGO HALINA CZERNY-STEFAŃSKA IN MEMORIAM) | W PROGRAMIE: FRANZ SCHUBERT, LUDWIG VAN BEETHOVEN, CLAUDE DEBUSSY

• 30 31 grudnia slajder 2019

Repertuar

4 lutego 2018

sala koncertowa filharmonii

kup bilet

Koncert zespołu PECTUS – XX Wenta Dobroczynna Akcji Katolickiej

XX Wenta Dobroczynna Akcji Katolickiej Archidiecezji Warmińskiej na rzecz Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, Oddział w Ostródzie.

logo 2

Zebrane środki pozwolą przeprowadzić rewitalizację budynku na potrzeby Ośrodka Wsparcia Rodziny Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, który świadczyć będzie usługi społeczne w ramach programu „Za życiem”.

W programie aukcja obrazów i darów VIP-ów
oraz koncert Zespołu PECTUS.

Prowadzenie Paweł Burczyk.

PECTUS to zespół pop-rockowy, który tworzą czterej bracia. W maju 2012 roku ukazał się pierwszy utwór zespołu, zagrany i zaśpiewany w braterskim składzie – „Dla Ciebie”. PECTUS tworzą: Tomasz Szczepanik (kompozytor/autor tekstów/wokal/lider zespołu), Marek Szczepanik (perkusja/śpiew), Mateusz Szczepanik (bas/śpiew), Maciej Szczepanik (gitara/śpiew). W lutym 2013 miała miejsce premiera albumu „Siła braci”, który ukazał się nakładem Sony Music Entertainment Poland. Wszystkie piosenki, które trafiły na trzeci krążek są autorstwa (muzyka/ słowa) lidera zespołu – Tomasza Szczepanika. W roku 2013 PECTUS z piosenką „Barcelona” trafił do ścisłej dziesiątki największych przebojów 2012 roku wziął udział w koncercie Sopot Top Trendy 2013. W ich dyskografii znajduje się pięć albumów. Ostatni, to wydane w 2016 roku „Kolędy przy kominie”.