Repertuar

4 lutego 2018

niedziela

godz. 15:00

sala koncertowa filharmonii

kup bilet

Koncert zespołu PECTUS – XX Wenta Dobroczynna Akcji Katolickiej

XX Wenta Dobroczynna Akcji Katolickiej Archidiecezji Warmińskiej na rzecz Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, Oddział w Ostródzie.

 

logo 2

Zebrane środki pozwolą przeprowadzić rewitalizację budynku na potrzeby Ośrodka Wsparcia Rodziny Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną, który świadczyć będzie usługi społeczne w ramach programu „Za życiem”.

W programie aukcja obrazów i darów VIP-ów
oraz koncert Zespołu PECTUS.

Prowadzenie Paweł Burczyk.

 

PECTUS to zespół pop-rockowy, który tworzą czterej bracia. W maju 2012 roku ukazał się pierwszy utwór zespołu, zagrany i zaśpiewany w braterskim składzie – „Dla Ciebie”. PECTUS tworzą: Tomasz Szczepanik (kompozytor/autor tekstów/wokal/lider zespołu), Marek Szczepanik (perkusja/śpiew), Mateusz Szczepanik (bas/śpiew), Maciej Szczepanik (gitara/śpiew). W lutym 2013 miała miejsce premiera albumu „Siła braci”, który ukazał się nakładem Sony Music Entertainment Poland. Wszystkie piosenki, które trafiły na trzeci krążek są autorstwa (muzyka/ słowa) lidera zespołu – Tomasza Szczepanika. W roku 2013 PECTUS z piosenką „Barcelona” trafił do ścisłej dziesiątki największych przebojów 2012 roku wziął udział w koncercie Sopot Top Trendy 2013. W ich dyskografii znajduje się pięć albumów. Ostatni, to wydane w 2016 roku „Kolędy przy kominie”.

 

SONY DSC

 

 

kontakt

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij