22 września 2022

Koncert „Tre Voci” z okazji 70-lecia Radia Olsztyn

Piotr Sułkowski – dyrygent

Zespół Tre Voci

22 września w murach Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej zabrzmi muzyka klasyczna w wykonaniu zespołu „Tre Voci”. Widowisko z udziałem trzech tenorów uświetni również Galę Jubileuszową zaplanowaną na 23 września.

Jak zdobyć wejściówki na te wydarzenia? Nic prostszego! Wystarczy włączyć radio i wziąć udział w jednym z konkursów.

Bilety będzie można wygrać na antenie Radia Olsztyn od 5 do 20 września w różnych audycjach (Poranek, Bliższe Spotkania, Najlepsza Pora Dnia, Piosenki na życzenie, Wieczór z kulturą, Dziecinada, Koktajl Kulturalny) oraz na radiowych profilach w mediach społecznościowych.