Repertuar

18 czerwca 2017

niedziela

godz. 11:00

sala koncertowa Filharmonii

kup bilet

Koncert rodzinny – „GRA o taniec”

Opiekun artystyczny, reżyseria i choreografia: Katarzyna Grabińska

Konsultacje reżyserskie: Tatiana Asmolkova, Tomasz Czaplarski

Wystąpią : tancerze grup zespołu Pracowni Tańca PRYZMAT oraz artyści Fundacji Tańca i Sztuki ARToffNIA
Przygotowanie taneczne i choreografia: Katarzyna Grabińska, Tatiana Asmolkova, Paulina Spiel,  Anna Janczarek, Kamila Olszewska, Izabela Noskiewicz, Anna Kosik, Anna Afeltowicz

Kostiumy: Adriana Jędrych

Oświetlenie: Adam Pawełko

Muzyka: Atis

Koordynator: Agnieszka Tomczyk

Czas trwania spektaklu 2,5 godziny (wraz z przerwą)

 

„GRA  o taniec” to widowisko taneczne podzielone na dwie części. Część pierwsza to spektakl taneczny, w którym tancerze zamienią się w graczy i zabiorą publiczność do świata wielkich, czasami niebezpiecznych gier. Widzowie zostaną wciągnięci w kolejne etapy tanecznej gry. Czy będzie to tylko zwykła gra?  A może w tym wszystkim chodzi o coś więcej…?

W drugiej części  grupy taneczne zespołu PRYZMAT zaprezentują własne układy choreograficzne, nad którymi pracowały w  mijającym artystycznym. Zobaczymy choreografie, które zostały  nagrodzone w ogólnopolskich konkursach tanecznych, a także  zobaczymy występy tancerzy, którzy dopiero co rozpoczęli w „Pryzmacie” swoją przygodę z tańcem.

Widowisko  będzie podsumowaniem całorocznej pracy artystycznej  tancerzy, instruktorów, i choreografów działających w Pracowni Tańca PRYZMAT oraz Fundacji Tańca i Sztuki ARToffNIA. W 2017 roku „Pryzmat” działający pod kierownictwem artystycznym Katarzyny Grabińskiej obchodzi 10 – lecie działalności

kontakt

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij