Repertuar

12 czerwca 2022

niedziela

godz. 11:00

sala koncertowa Filharmonii

kup bilet

„Najlepsi z najlepszych” – koncert wirtuozów

Państwowa Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Olsztynie zaprezentuje najbardziej utytułowanych uczniów, laureatów konkursów. Łączy ich wszystkich ogromna dojrzałość muzyczna, miłość do wybranego instrumentu i determinacja w dążeniu do urzeczywistnienia talentu. W czym dokładnie kryje się sekret wirtuozerii, dowiedzieć się można jedynie w bezpośrednim kontakcie z artystą, jego instrumentem i muzyką.

 

Amelia Weronika Bryl – wiolonczela

Natasza Gawryś – gitara

Szymon Juchno – fortepian

Anna Kasprowicz – flet

Mikołaj Plaszewski – klarnet

Gabriela Sidorowicz – skrzypce

Martyna Staworko – wiolonczela

Oliwia Szulc – flet

Mateusz Kubat – waltornia

prowadzenie koncertu:  Izabela Pietrukaniec-Duda

 

 

W programie m.in. muzyka Chopina, Wieniawskiego, Faure, Enescu

 

KARTY


Koncert objęty projektem „WARMIŃSKO-MAZURSKA KARTA SENIORA” (zniżka 50% od ceny biletu normalnego), programem  „WARMIA I MAZURY DLA DUŻEJ RODZINY” oraz programem „KARTA DUŻEJ RODZINY” (Pakiet rodzinny w cenach: Rodzic – 22 zł, Dziecko – 11 zł). Bilety w cenach specjalnych do nabycia tylko w kasie Filharmonii za okazaniem Kart.

 

kontakt

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij