Repertuar

30 czerwca 2018

sobota

godz. 18:00

sala EXPO MAZURY OSTRÓDA

kup bilet

Arena Festival film&music – PRZEBOJE KINA FAMILIJNEGO

MARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO
GUSTAW MAREK BRZEZIN
ZAPRASZA NA II EDYCJĘ  „ARENA FESTIVAL film&music”

wykonawcy:

Piotr Sułkowski – dyrygent
Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej

 

Hans Zimmer, jedna z największych współcześnie gwiazd muzyki filmowej, zwierzył się, że gdy usłyszał, jak jego własna córka ćwiczy na skrzypcach temat z Piratów z Karaibów, uznał to za nagrodę cenniejszą niż wszystkie Oscary świata. Sposób, w jaki najmłodsi odbierają kino i jego muzykę, jest niezwykle szczery, a przez to fascynujący. Młodego widza trudno oszukać, a kiedy da mu się rozrywkę najwyższej jakości, zapamięta ją na całe życie.

Z tej wiedzy i własnych doświadczeń czerpiemy, przygotowując drugi festiwalowy koncert, którego przewodnim motywem będzie kino familijne, tworzone z myślą o rodzinach. Tu wiek nie jest ważny. Liczy się znakomita muzyka, wspaniałe przygody i bohaterowie, których uwielbiamy. Pojawią się zatem – i to nie tylko w wyobraźni, ale także na ekranie – Elsa i Anna z Krainy lodu, cała piracka załoga z Karaibów, Harry Potter, nasi ulubieńcy z filmowej sagi Władca pierścieni, a także Bella i Bestia. Muzyka przeniesie widzów także do Narni, bajkowej krainy, która narodziła się w literaturze, ale którą tak wspaniale zinterpretowało kino.

Kompozytorzy muzyki filmowej przyznają, że dzięki swojej pracy właściwie nie muszą nigdy dorastać, a każdy film jest nową przygodą. Wszystkie te emocje postaramy się przekazać ze sceny publiczności, która – jak wierzymy – będzie mieć od 1 do 100 lat!

 

UWAGA: Kupując bilet w internecie oświadczam, iż przyjmuje do wiadomości poniższą informację:

Uprzejmie informujemy, iż podczas ARENA FESTIVAL film & music w sali EXPO Mazury w Ostródzie w dniach 29.06, 30.06. i 1.07.2018 obowiązuje zakaz wnoszenia sprzętu do fotografowania, nagrywania dźwięku, filmowania oraz transmitowania. Nieuzgodniona rejestracja może skutkować wyproszeniem z wydarzenia.

Organizatorzy  festiwalu mają prawo do utrwalenia przebiegu koncertów przy pomocy urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk oraz jego emisji. Uczestnik koncertu przyjmuje do wiadomości, że udział w koncercie jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowania i filmowanie jego osoby oraz rejestrację, transmitowanie i rozpowszechnianie głosu lub wizerunku do celów dokumentacyjnych, sprawozdawczych, reklamowych oraz promocyjnych w związku z jakimkolwiek programem lub publikacją, w których zostanie wykorzystanie nagranie lub fotografia z koncertu.

plakat d1

kontakt

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij