Repertuar

6 grudnia 2017

środa

godz. 19:00

sala koncertowa filharmonii

Dobroczynny koncert Muzyki Filmowej – 15-lecie Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”

Dobroczynny koncert Muzyki Filmowej w wykonaniu Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej im. Feliksa Nowowiejskiego pod dyrekcją Piotra Sułkowskiego z Jubileuszem 15-lecia Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”.

 

Piotr Sułkowski – dyrygent
Magdalena Miśka-Jackowska – prowadzenie
Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej

 

Bilety cegiełki do nabycia w kasie Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej oraz Biurze Ogłoszeń „Gazety Olsztyńskiej” na ul. Partyzantów 28 w Olsztynie.

 

Już 6 grudnia odbędzie się wydarzenie, na którym nie może Państwa zabraknąć. Fundacja „Przyszłość dla Dzieci” obchodzi wyjątkowy jubileusz. To okazja, żeby razem świętować i wspaniale się bawić. Dzięki temu pomożesz w zakupie sprzętów rehabilitacyjnych, będziesz współfinansował leczenie dzieci chorych na nowotwory i inne rzadkie choroby.

 

700pix-Plakat_Fundacja15_jpg

 

Jubileusz 15-lecia Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”, to szczególna dla mieszkańców Warmii i Mazur data.  Będzie to okazja do podsumowania dotychczasowych działań, do podziękowań partnerom, do spotkania na wspólnej uroczystości fundacyjnych przyjaciół ze świata kultury, rozrywki i sportu.

 

Jeśli chcesz wziąć udział w niezwykłym dobroczynnym wydarzeniu, jeśli chcesz nas poznać, spotkać darczyńców, wolontariuszy i wszystkich, którzy razem z nami tworzą dobro czekamy na Ciebie 6 grudnia 2017 roku.
Fundacja „Przyszłość dla Dzieci” to największa na Warmii i Mazurach organizacja udzielającą indywidualnej pomocy chorym i niepełnosprawnym dzieciom. Została założona w 2002 roku przez wydawcę „Gazety Olsztyńskiej”. Specjalistyczne leczenie czy skomplikowane zabiegi operacyjne wiążą się z kosztami, które często przekraczają finansowe możliwości rodziców. Dziesiątki rodziców dzieci walczących z chorobą zrobili już wszystko co mogli. Jednak bardzo często bez pomocy innych ludzi maluchy nie mają szansy na powrót do zdrowia, dlatego szukają pomocy w fundacji.
Grono podopiecznych stale się powiększa – pomagamy już ponad 300 chorym dzieciom z Warmii i Mazur.

 

Jak zmieniają życie dzieci z Warmii i Mazur?
Finansują badania, zabiegi, operacje, leki, przejazdy i pobyty w placówkach leczniczych. Pomagają dzieciom i młodzieży z domów dziecka i rodzin w trudnej sytuacji finansowej. Pomagają, bo chcą, by każde dziecko mogło śmiało spojrzeć w przyszłość. Piętnastoletnia działalność fundacji to przede wszystkim skierowana do dzieci indywidualna pomoc w leczeniu oraz zakupie sprzętu rehabilitacyjnego. Kuba dzięki wsparciu mógł zrobić swój pierwszy krok w życiu. Tomek mógł po raz pierwszy usłyszeć głos rodziców, a Martyna jak zdrowe dzieci pójść do szkoły. Kolejne dzieci czekają na swoją szansę.

 

Dlaczego skupiają się na pomocy dzieciom z naszego regionu?
Bo wiedzą, że wiele rodzin żyje tu na skraju ubóstwa. Jakakolwiek choroba w takiej rodzinie to prawdziwy dramat. Konieczność dojazdów do szpitala, rehabilitacja i wszelkie wydatki związane z leczeniem: badania, zabiegi, leki, przekraczają ich możliwości, stają się nieosiągalnym celem. Podopieczni fundacji to nasi sąsiedzi, koledzy i koleżanki naszych dzieci. Pomagać im, to jak wspierać najbliższych.
Dzięki wsparciu ludzi takich jak Państwo, mogą pomagać chorym dzieciom. Wiktoria, dzięki operacji oka może znowu spoglądać na świat z uśmiechem na twarzy, a Jasiek umie już kopnąć piłkę.

Gala jest okazją do wspólnego świętowania i podsumowania 15 lat naszej działalności. To elitarne wydarzenie, na którym po prostu trzeba być!

 

Zapraszamy!

kontakt

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij