Repertuar

16 lipca 2021

piątek

godz. 11:00

sala Filharmonii

kup bilet

Koncert dla dzieci – Rafa złotołuskich nutek

WYSPA TROPIKALNA – BARDZO MUZYKALNA
cykl koncertów wakacyjnych dla dzieci Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej

 

Maski, płetwy przygotowane? No to nurkujemy, by zobaczyć rafę kolorowych bajecznych historii. Tutaj dźwięki są wszelakiej maści – od złocistych drobnych rybek po grubego, ciężkiego wieloryba, a każdy ma coś do opowiedzenia!
Przyjrzymy się wodnemu życiu: saksofonu | klarnetu | fortepianu | puzonu | tuby

Wykonawcy:
Wojciech Haza – saksofon, klarnet
Aleksander Miśnikiewicz – puzon
Grzegorz Dybała – tuba
Dariusz Łapkowski – klawisze

Cykl koncertów wakacyjnych adresowany do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Spotkania mają kameralny charakter. Podczas koncertów dzieci poznają instrumenty i ich brzmienie, formy muzyczne, tańce, nazwiska wielkich kompozytorów, ich biografie i twórczość, a także muzykę wielu kultur. Koncerty połączone są z różnymi zadaniami i zabawami. Staramy się by spotkania z muzyką były dla dzieci źródłem radości, pozytywnych emocji, nie zapominając przy tym, że mają mieć one charakter edukacyjny.

Czas trwania: 45 min
Miejsce: sala kameralna Filharmonii
Scenariusz i prowadzenie: Magdalena Tokajuk

 

Istnieje możliwość zarezerwowania terminu koncertu w czwartki dla grup zorganizowanych. W tym celu prosimy o kontakt z biurem koncertowym, tel. 89 527 51 75, e-mail: biuro.konc@filharmonia.olsztyn.pl

 

kontakt

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij