Repertuar

2 marca 2019

sobota

godz. 20:00

sala koncertowa filharmonii

kup bilet

Justyna Steczkowska – Maria Magdalena „All Is One Tour”

Justyna Steczkowska – Maria Magdalena „All Is One Tour” z towarzyszeniem Orkiestry Kameralnej Silesian Art Collective oraz Jakuba Rene Kosika.

 

„Maria Magdalena”, to najnowsza płyta Justyny Steczkowskiej, której producentem jest Daniel Heath pracujący w Los Angeles i odpowiedzialny za największe sukcesy Lany Del Ray.

Na płycie „Maria Magdalena” znajdziemy 12 kompozycji Justyny Steczkowskiej i Jakuba Rene Kosika, które są rzadko spotykanym połączeniem muzyki klubowej z wielką orkiestrą smyczkową. To przepiękna, pełna magii muzyczna podróż.

 

700pixJSMMOlsztyn

 

Jak mówi sama artystka:
„‚Maria Magdalena’ to opowieść o wędrówce duszy, zaklęta w smyczkowych brzmieniach, do której zaprosiłam Orkiestrę Kameralną Silesian Art Collective. Tworzenie dźwięków dla tak dużej orkiestry na moich własnych skrzypcach sprawiło mi ogrom radości i przypomniało o muzycznych korzeniach. Cieszę się, że udało mi się spotkać na swojej muzycznej drodze z Danielem Heathem. Podziwiałam od dawna jego muzyczny talent i niecodzienną wrażliwość, więc kiedy zadzwonił i powiedział, że płyta „Maria Magdalena” go zaczarowała i ma w sobie ogromny potencjał oraz zaprosił mnie do swojego studia w Los Angeles, byłam szczęśliwa i dumna. To dla mnie duże wyzwanie i nowy krok na mojej muzycznej drodze”.

 

Trasa koncertowa składająca się z 20 koncertów. Rozpoczyna się 23 lutego 2019r. w Częstochowie i będzie nie tylko niezwykłą muzyczną podróżą, ale też magicznym widowiskiem, które przeniesie słuchacza w inny wymiar.

 

Bilety w cenach 159zł, 129zł i 99zł do nabycia na stronach:
www.royalconcert.pl
www.biletyna.pl
www.kupbilecik.pl
www.eventim.pl
www.ebilet.pl

* materiały nadesłane przez współorganizatora

 

kontakt

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij