Repertuar

29 czerwca 2019

sobota

godz. 18:00

sala Expo Mazury w Ostródzie

kup bilet

Arena Festival Film & Music – KONCERT JAK Z BAJKI

Aurelia Luśnia – śpiew

Zespół w składzie:
Paweł Stankiewicz – gitara
Piotr Banaszek – instr. klawiszowe
Rafał Grząka – akordeon
Paweł Bomert – gitara basowa
Piotr Maślanka – perkusja

Piotr Sułkowski – dyrygent
Orkiestra Symfoniczna Filharmonii Warmińsko-Mazurskiej

W programie najpiękniejsze piosenki z bajek w wykonaniu Aurelii Luśni:

 Milion gwiazd – z filmu Pinokio 

Twój własny świat- z filmu Dzwoneczek 

Udało prawie się – z filmu Księżniczka i żaba 

Naprawdę chcę – z filmu Mała Syrenka 

Nie bój się chcieć – z filmu Zwierzogród 

Ja znam takie sny cudowne – z filmu Kopciuszek 

Million dreams – z filmu The greatest showman

Na morza dnie – z filmu Mała Syrenka

This is me – Oto ja – z filmu The greatest showman

Ponad tęczą – z filmu Czarnoksiężnik z krainy Oz 

Better when I’m dancing – z filmu Fistaszki 

Sen co wciąż się śni – z filmu Królewna Śnieżka i 7 krasnoludków

Dziewczyna z 4g 

Pół kroku stąd – z filmu Vaiana – Skarb Oceanu

Dawne dni – z filmu Anastazja

Think of me – z filmu Upiór w operze

Mam tę moc – z filmu Kraina Lodu 

Aurelia Luśnia

AURELIA LUŚNIA – absolwentka wydziału wokalno-aktorskiego Akademii Muzycznej w Gdańsku (2004). Jest laureatką wielu festiwali piosenki, m.in.: III Festiwalu Twórczości Wojciecha Młynarskiego(Gdańsk, Grand Prix 2015), Festiwalu operetkowo- -musicalowego Face to face(Poznań, Grand Prix 2011), Festiwalu piosenki kabaretowej J. Przybory(Warszawa 2013).

Została zaproszona do nagrania piosenek w polskiej wersji językowej bajki Dzwoneczek (Tinkerbell) produkcji W. Disneya (2008).

Jej debiutancka płyta „Wracam do domu” została wydana w 2009 r. Piosenka „Ze snów” z tejże płyty została hitem lata 2010r. Radia Olsztyn.

Druga płyta ‚Pozytywka‚ jest zadedykowana młodszej widowni, a piosenki z albumu często goszczą na antenie radiowej Trójki w programie ‚Zagadkowa niedziela’ Katarzyny Stoparczyk. Disneyowskie utwory, które znalazły się na płycie zostały również zaaranżowane na symfoniczny skład orkiestry i goszczą na scenach polskich filharmonii.

Aktualnie ukazał się trzeci, autorski album „Po godzinach”.Singiel „Nienazwany szkic” usłyszeć można na falach Radiowej Jedynki czy Radia Merkury oraz w jednej ze scen serialu ‚Przyjaciółki’. Płyta została bardzo pozytywnie przyjęta przez Marka Niedźwieckiego, co zaowocowało zaproszeniem do Jego audycji ‚Markomania’.

W 2015 roku Jej interpretacja piosenki „Ubóstwiam drakę” znalazła się na płycie „Jeremi Przybora wyśpiewany” obok takich artystów jak Kayah czy Justyna Steczkowska, nagrała również piosenki francuskie oraz żydowskie dla wydawnictwa MTJ wydane na płytach „Legendy piosenki francuskiej” oraz „Tradycja”. Aurelię usłyszeć można także na płytach „50 x Jacques Brel” oraz „46 x Paulo Conte”.

Na stałe współpracuje z olsztyńską grupą Scena Babel, z którą wielokrotnie miała przyjemność występować u boku Krzysztofa Kolbergera i Ewy Błaszczyk w programie „Śpieszmy się kochać ludzi..” do słów ks. J. Twardowskiego z muzyką H. F. Tabęckiego.

Od 2006 r. współpracuje z Fundacją Anny Dymnej Mimo Wszystko prowadząc warsztaty wokalne z uczestnikami Festiwalu Zaczarowanej Piosenki.

Pod koniec 2017 r. nagrała wraz z Maciej Stuhrem autorską piosenkę świąteczną ‚Idą idą święta’.

 

Kolejna, trzecia już odsłona Arena Festival Film & Music będzie wydarzeniem nie tylko dla miłośników muzyki filmowej. Oprócz koncertów przewidziane są imprezy towarzyszące. To z pewnością doskonały pomysł na muzyczny początek wakacji. Serdecznie zapraszamy!

 

UWAGA: Kupując bilet w internecie oświadczam, iż przyjmuje do wiadomości poniższą informację:

Uprzejmie informujemy, iż podczas ARENA FESTIVAL Film & Music w sali EXPO Mazury w Ostródzie obowiązuje zakaz wnoszenia sprzętu do fotografowania, nagrywania dźwięku, filmowania oraz transmitowania. Nieuzgodniona rejestracja może skutkować wyproszeniem z wydarzenia.

Organizatorzy  festiwalu mają prawo do utrwalenia przebiegu koncertów przy pomocy urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk oraz jego emisji. Uczestnik koncertu przyjmuje do wiadomości, że udział w koncercie jest równoznaczny z udzieleniem zgody na nieodpłatne fotografowania i filmowanie jego osoby oraz rejestrację, transmitowanie i rozpowszechnianie głosu lub wizerunku do celów dokumentacyjnych, sprawozdawczych, reklamowych oraz promocyjnych w związku z jakimkolwiek programem lub publikacją, w których zostanie wykorzystanie nagranie lub fotografia z koncertu.

 

Godziny otwarcia kasy biletowej:

Piątek 28.06.
Olsztyn kasa Filharmonii – w godz.10.00 -18.00
Ostróda Expo Mazury – Ostróda – od godz.16.00

Sobota 29.06.
Olsztyn Kasa Filharmonii w godz. 11.00 -16.00
Ostróda Expo Mazury- Ostróda – od godz.15.00

Niedziela 30.06.
Olsztyn Kasa Filharmonii – nieczynna
Ostróda Expo Mazury – od godz.16.00

Kasa w siedzibie Filharmonii:
tel. 89 527 51 75 wewn. 134 lub 135
oraz
Kasa w Expo Mazury 28-30.06
tel. 508 438 513

oraz przez internet:
www.bilety.filharmonia.olsztyn.pl
www.ebilet.pl

kontakt

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij